środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Sukces Wojciecha Dębskiego

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Miło nam zakomunikować, że Gmina Pułtusk otrzymała wyróżnienie w kategorii – Pozyskiwanie środków unijnych”. Laureatem zostało – Miasto Radom.

Poznaliśmy 8 października laureatów II edycji konkursu „EKOpozytyw MAZOWSZA”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Rada Nadzorcza i Zarząd WFOŚiGW w Warszawie nagrodziła najlepszych w 10 kategoriach.
Największe szanse na wygraną miały podmioty wyróżniające się aktywnością i osiągnięciami w działaniach proekologicznych oraz w budowaniu świadomości ekologicznej.
Warunkiem udziału było zrealizowanie przedsięwzięcia w 2014 r. współfinansowanego ze środków Funduszu.

O tytuł „EKOpozytyw MAZOWSZA” rywalizowało 36 beneficjentów. Kapituła Konkursowa przyznała 9 nagród finansowych (po 10 tys. zł) wraz ze statuetkami oraz 27 wyróżnień.

Nagrody laureaci i wyróżnieni odbierali z rąk członków Rady Nadzorczej i Zarządu WFOŚiGW w Warszawie oraz honorowych gości obecnych na uroczystości: Katarzyny Kępki - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Janiny Ewy Orzełowskiej - Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego i Krystiana Szczepańskiego - Zastępcy Prezesa Zarządu NFOŚiGW.

Miło nam zakomunikować, że Gmina Pułtusk otrzymała wyróżnienie w kategorii – "Pozyskiwanie środków unijnych”. Laureatem zostało – Miasto Radom.

Chcieli byśmy państwu przekazywać takie informacje, jak najczęściej.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB