Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Młode Orły U-12 rozbiły Narew Ostrołęka

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Dobre i szybkie tempo akcji. Fajne i składne akcje oraz dobra technika Młodych Orłów. Wysoki pressing pułtuszczan, skuteczność, zaangażowanie i waleczność zadecydował o tak wysokiej wygranej Młodych Orłów.

Młode Orły U-12 Pułtusk po bardzo dobrym meczu wygrały, aż 8:0 z Narew Ostrołęka. Z przyjemnością patrzyło się na grę młodych piłkarzy.
Dobre i szybkie tempo akcji. Fajne i składne akcje oraz dobra technika Młodych Orłów. Wysoki pressing pułtuszczan, skuteczność, zaangażowanie i waleczność zadecydował o tak wysokiej wygranej Młodych Orłów. Cenne dla zespołu był fakt, że aż 7 zawodników strzelało gole.
Był to już ostatni mecz w rundzie jesiennej Ligi Młodzików.

Młode Orły U-12 Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 8:0 (4:0)

Bramki: Kacper Chimkowski 2 gole (2 i 8 minuta), Dawid Lustyk 4, Kamil Ausfeld 30, Bartłomiej Kornacki 35, Mateusz Smoleński 46, Kacper Sępławski 55, Patryk Wielechowski.

Młode Orły: Adam Tośka, Krzysztof Przybysz - Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowski, Jakub Rydzewski, Wiktor Rogulski, Gerard Gemza, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartłomiej Kaczorek, Szymon Woś, Radosław Borowski, Mateusz Smoleński, Mikołaj Smoleński, Bartłomiej Kornacki, Kacper Sępławski, Nikodem Jaworski, Dawid Lustyk

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB