Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewczyn

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Niektóre zawodniczki potrafiły popisać się i dobrym balansem ciała, dryblingiem i skutecznością. Widać było, że piłka przy nodze im nie przeszkadza. Dziewczyny walczyły twardo i nie odstawiały nogi, jak to się mówi w języku piłkarskim. Kilka meczy zakończyło się remisem. Walka na boisku i zaangażowanie pełne oraz fanatyczny głośny doping koleżanek z ławki rezerwowych.

Mistrzostwa powiatu pułtuskiego w piłce nożnej dziewczyn, w kategorii szkół średnich były interesującym widowiskiem sportowym. Silny i chłodny wiatr nie przeszkodził dziewczynom w rywalizacji. Ku mojemu zdumieni na boisku zobaczyliśmy kilka dziewczyn, które prezentowały dobry kunszt piłkarski. Jak można zobaczyć na zdjęciach - profesjonalnie ubrane. Niektóre zawodniczki potrafiły popisać się i dobrym balansem ciała, dryblingiem i skutecznością. Widać było, że piłka przy nodze im nie przeszkadza. Dziewczyny walczyły twardo i nie odstawiały nogi, jak to się mówi w języku piłkarskim. Kilka meczy zakończyło się remisem. Walka na boisku i zaangażowanie pełne oraz fanatyczny głośny doping koleżanek z ławki rezerwowych.

Do turnieju, którego stawką było Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego przystąpiło pięć reprezentacji szkół: Liceum Ogólnokszta­łcące im. ks. Piotra Skargi w Pułtusku; Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku; Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku;Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie; I Liceum Ogólnokształcące CN – B „FENIKS” w Pułtusku.

Drużyny grały systemem każdy z każdym, a czas gry wynosił 2x7 minut. Koordynatorem zawodów był pan Dariusz Smoliński.

Mistrzyniami Powiatu zostały podopieczne Pawła Pawłowskiego - I Liceum Ogólnokształcące CN – B „FENIKS” w Pułtusku. Drugie miejsce dla Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku - dowodzonego przez Dariusza Smolińskiego, a trze miejsce dla zespołu kierowanego przez Michała Czarneckiego - Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Pułtusku

Skład LO FENIKS: Kamila Bonisławska, Anna Pieńkowska, Roksana Kasińska, Patrycja Niedziałkowska, Klaudia Pietrucha, Natalia Pietrucha, Karolina Stawińska.

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB