Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Powiatowy Dzień Nauczyciela

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Tegoroczne Powiatowe Obchody Dnia Nauczyciela odbyły się pod hasłem: Nauczyciel - zawód, misja, powołanie.

Powiatowy Dzień Nauczyciela odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych im Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Wszystkich przywitał Dyrektor Jarosław Druchniak. Życzenia i gratulacje złożyli min. Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, Starosta Pułtuski Beata Jóźwiak, ks. Kanonik Wiesław Kosek, Rektor Akademii Humanistycznej w Pułtusk - prof. Adam Koseski.
Odbyło się również uroczyste wręczenie nagród dla nauczycieli. Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz zapowiedział, że jego marzeniem jest, aby wszyscy nauczyciele z powiatu, gmin i miasta spotkali się na wspólnych obchodach.
Tegoroczne obchody były pod hasłem: Nauczyciel - zawód, misja, powołanie. Nauczycielom życzono również lepszych zarobków.
Udział w uroczystościach wzięli również Wójt Gminy Winnica - Mariusz Kowalewski, Wójt Gminy Gzy - Barbara Polańska, Wójt Gminy Pokrzywnica - Adam Rachuba.alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB