Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wieczór Patriotyczny

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Wieczór Patriotyczny – „Cześć i chwała Bohaterom” w wykonaniu zespołu Contra Mundum. Koncert poświęcony pamięci historii naszego Narodu. Od powstań poprzez Solidarność i przywracanie Chwały Żołnierzom Wyklętym.

W Dzień Papieski, w Pułtusku, w Sali Maneż Domu Polonii odbył się Wieczór Patriotyczny – „Cześć i chwała Bohaterom” w wykonaniu zespołu Contra Mundum.
Koncert poświęcony pamięci historii naszego Narodu. Od powstań poprzez Solidarność i przywracanie Chwały Żołnierzom Wyklętym.
Pamiętajmy, że w Solidarności roku 1980 roku było 10 milionów ludzi.
Udział w Wieczorze Patriotycznym był wyrazem szacunku dla naszych Bohaterów, którzy przez długi czas nie mogą doczekać się należnego im uznania.
Świetna muzyka w wykonaniu Contra Mundum. Kto nie był, niech żałuje, zwłaszcza, że wstęp był wolny.
Nie mogło być tego dnia wspomnienia o 16 października 1978 roku. Tego dnia św. Jan Paweł II – kardynał Karol Wojtyła został wybrany na Papieża i przyjmuje imię Jan Paweł II. Słusznie zauważył poseł Henryk Kowalczyk, że nikt wówczas nie wiedział, co to będzie oznaczało.
Pamiętajmy Jan Paweł II mówił, "by rodzina była silna Bogiem, a kraj był silny rodziną". Warto pamiętać.

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kasia #1833759 | 79.185.*.* 12 paź 2015 10:41

    Wspaniały koncert patriotyczny w przededniu rocznicy wyboru św kardynała Wojtyły na Papieża. Szkoda, że w koncercie nieuczestniczyli inni kandydaci na posłów. A gdzie władze miasta i powiatu? Zaproszenie było dla wszystkich, a wstęp wolny. Pany Nalewajki i inni powinniście wiedzieć, że to dzięki Tym ludziom z tamtego okresu możecie dziś uczestniczyć w wolnych wyborach! Wasze wypaczone ambicje nie pozwoliły na uczestnictwo, bo to Kowalczyk. Wam bardziej na sercach dysko polo, gratulacje. Wielkie dzięki dla prasy, że pokazuje ten koncert bez względu na swoje opcje polityczne. Wstyd p. Kopeć, że krytykujesz PGP a sam reklamujesz Lewicę do której ci tak blisko!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz