Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Sprzęt od Młodych Orłów dla pułtuskich szkół

Podziel się:

Dzięki nim, w okresie zimowym najmłodsi piłkarze mogą liczyć na gościnność dyrektorów: Zespołu Szkół nr 4 - pana Krzysztofa Łachmańskiego, Zespołu Szkół nr 2 - pani Krystyny Estkowskiej, Publicznego Gimnazjum nr 1 - pani Anny Kamińskiej oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego - pani Aldony Iniarskiej.

Od wielu lat Młode Orły współpracują z pułtuskimi placówkami szkolnymi. Dzięki nim, w okresie zimowym najmłodsi piłkarze mogą liczyć na gościnność dyrektorów: Zespołu Szkół nr 4 - pana Krzysztofa Łachmańskiego, Zespołu Szkół nr 2 - pani Krystyny Estkowskiej , Publicznego Gimnazjum nr 1 - pani Anny Kamińskiej oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego - pani Aldony Iniarskiej.

Młode Orły odwdzięczają się drobnymi gestami, przekazując do w/w szkół sprzęt sportowy. Mimo niedawnych dużych wewnętrznych inwestycji (piłki, bramki dla dzieci, bramki ligowe) udało się w ostatnim czasie zakupić m.in. stroje sportowe dla Zespołu Szkół nr 4, czy siatki do bramek dla Zespołu Szkół nr 2.

Zadbaliśmy również o to, żeby do każdej ze szkół trafiło kilka piłek, oczywiście do "nogi". Z myślą o pułtuskich uczniach przekazaliśmy do w/w placówek kilkanaście narzutek treningowych.
Mamy jeszcze wiele ciekawych pomysłów, które chcemy zrealizować w niedalekiej przyszłości. Młode Orły wiedzą, że przygoda ze sportem zaczyna się w szkole - piszą Młode Orły.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB