Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Gimnazjalistki z PG w Zatorach - Mistrzyniami Powiatu

Podziel się:

O zwycięstwie w finale Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej dziewcząt w rywalizacji szkół Gimnazjalnych zadecydowała dogrywka, a o 3 miejscu rzuty karne.

Gimnazjalistki z Publicznego Gimnazjum w Zatorach zostały Mistrzyniami Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Turniej piłkarski odbył się na boisku „Orlik” w Zatorach. Do rywalizacji przystąpiło osiem reprezentacji szkół:
- Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku;
- Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. ks. bp. Andrzeja Noskowskiego w Pułtusku;
- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach;
- Publiczne Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy;
- Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Pniewie;
- Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Zatorach;
- Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie;
- Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Pułtusku.

Drużyny rozlosowane zostały do dwóch grup po cztery zespoły, gdzie rozegrały zacięte mecze. Piłka nożna w wykonaniu dziewczyn jest bardzo żywiołowa.
W finale spotkały się podopieczne p. Adama Klonowskiego z PG w Zatorach oraz p. Marzeny Sadowskiej PG nr 3 w Pułtusku.
Po niezwykle zaciętym meczu wygrały piłkarki z PG Zatory. Decydująca bramka na 1:0 padła w ostatniej minucie dogrywki.
Jeszcze większą dramaturgię miał mecz o 3 miejsce, gdzie zmierzyły się podopieczne Artura Salamona – PG nr 1 w Pułtusku i reprezentacja PG w Winnicy. O zwycięstwie 1:0 – Klaudynek z Pułtuska zadecydowały rzuty karne.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek.

Medaliści:

I miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Zatorach
Skład: Natalia Stańczak, Dominika Jagielska, Agnieszka Ciszewska, Emilia Końska, Alicja Druchniak, Wiktoria Wasik, Karolina Samsel, Klaudia Samsel, Weronika Dyga, Małgorzata Stańczak, Anita Kołodziejczyk.

II miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Pułtusku
Skład: Natalia Kaźmierczak, Wiktoria Jasińska, Natalia Chimkowska, Natalia Jaskulska, Karolina Parzychowska, Wiktoria Sawicka, Wiktoria Fiet, Martyna Kożniewska, Wiktoria Łukaszczyk, Klaudia Siemek, Aleksandra Smyk, Natalia Pietrzak.

III miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Pułtusku
Skład: Julia Steckiewicz, Zuzanna Bartczak, Alicja Tośka, Anna Sobocińska, Alicja Borek, Natalia Stepkowska, Daria Giełzakowska, Zuzanna Malikowska, Sandra Piecychna, Julia Borowska.

Zespoły, które wzięły udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku. Koordynatorem zawodów była pan Adam Klonowski

al


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB