Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Znaleziono części kradzionych aut

Autor zdjęcia: www.kwp.radom.pl

Podziel się:

W związku ze sprawą zatrzymano właściciela złomowiska. 32-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie przedmiotów pochodzących z przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa.

Policjanci z Wyszkowa i Węgrowa wspólnie z funkcjonariuszami z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odnaleźli dziuplę, gdzie składowano części z kradzionych w całym kraju samochodów. 32-letni właściciel złomowiska trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W ramach działań związanych ze zwalczaniem przestępczości samochodowej wyszkowscy kryminalni razem z policjantami z Węgrowa i funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ustalili miejsce, gdzie były składowane części samochodowe pochodzące najprawdopodobniej z kradzieży pojazdów.

Podczas przeszukania posesji w gminie Zabrodzie mundurowi znaleźli m.in. silniki, skrzynie biegów, drzwi, moduły sterujące oraz radia samochodowe. W sumie ponad 60 różnego rodzaju części samochodowych. Jak wstępnie ustalono, na terenie szrotu znajdują się elementy z kilku skradzionych na terenie całego kraju aut.

W związku ze sprawą zatrzymano właściciela złomowiska. 32-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie przedmiotów pochodzących z przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Autor: st. sierż. Marta Gierlicka/RJ

Źródło:www.kwp.radom.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. swojak #1833125 | 89.229.*.* 11 paź 2015 07:32

    Posiedzi 2 lata w areszcie a potem go zwolnią bo sąd nie będzie mógł udowodnić mu przestepstwa. Wystąpi o odszkodowanie i oczywiście je dostanie. A my wszyscy będziemy to płacić.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz