Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zakaz wjazdu dla ciężarówek w Pułtusku?

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Wszak wiadomo, że na czynnik ludzki, rzekomych „naszych” w Sejmiku i ławach rządowych – trudno liczyć. Może nawet lepiej tych „naszych” nie mieć wcale.

Jak wiecie państwo w Pułtusku coraz więcej czasu stoi się w korkach. W godzinach porannych i popołudniowych trzeba już nieźle się w nich nastać. Korki na ulicy Daszyńskiego, 3-go Maja, 17 sierpnia czy Tysiąclecia powoli stają się normą.
Jak na razie na obwodnicę w Pułtusku nie możemy liczyć. Przez kilka lat tego tematu nie potrafiono dopiąć do właściwego finału, więc naiwnością było by uważać iż po 25 października świat się odmieni.
Wszak wiadomo, że na czynnik ludzki, rzekomych „naszych” w Sejmiku i ławach rządowych – trudno liczyć. Może nawet lepiej tych „naszych” nie mieć wcale.
Problem na zbiegu ulic 3-go Maja i Daszyńskiego jest jeszcze jeden. Tiry mają duży problem ze zmieszczeniem się na jednym pasie, zjeżdżają na drugi pas, aby nie „rozwalić Baszty”. Za chwilę będziemy jeździć po koleinach, a o smogu spalinowym i hałasie – nawet nie wspomnę.
Wiele miast coraz odważniej wprowadza zakaz wjazdu samochodów ciężarowych lub zakaz wjazdu w określonych godzinach np. od 6 do 22.
Czas najwyższy, aby nasze władze uchwałodawcze i wykonawcze zajęły się i tym tematem.
Przecież prawo nie zabrania wprowadzenia zakazu wjazdu dla samochodów ciężarowych powyżej 12 ton. Przyszła pora aby ruch samochodów ciężarowych wyprowadzić poza miasto Pułtusk.
Może dzięki temu – doczekamy się w szybszym tempie obwodnicy.

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. nie z klucza #1834385 | 87.207.*.* 13 paź 2015 09:28

  Popieram Strażnika prawdy , bo napisał PRAWDĘ - tylko PIS może posprzątać po 8 latach afer i układów kolesiowskich , spojrzeć tylko na podwórko Pułtuskie i nic dodać nic ująć.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Strażnik prawdy #1834296 | 194.42.*.* 13 paź 2015 01:11

  Obwodnicy brak to wina niejakiego Nalewajka, trzeba było głosować na PIS to by już dawno w Pułtusku była cisza i spokój z TiRami. Teraz macie szanse to sprawdzić, na facebooku posła Henryka Kowalczyka jest wszystko opisane co działo się z obwodnicą w przeciągu minionych spraw, kto pchał sprawę do przodu, kto co roku o niej składa wnioski do budżetu państwa. Jak Nalewajk ma czelność pokazywać się w Pułtusku jak to on nie zrobił NIC aby obwodnica powstała a jego partia pieniądza i interesu wykreśliła brutalnie obwodnicę mimo, iż już wybrano wariant i pozyska decyzję środowiskową. Mądremu dość a głupi i tak nie zrozumie. Dzięki za uwagę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Thor #1832206 | 164.127.*.* 9 paź 2015 13:16

  Wycięli drzewa pobudują drewnianą scenę hucznie nazywaną amfiteatrem i będzie ośrodek kulturalny dla mieszkańców, niech jeszcze bliżej nocny postawią i WC, bo będzie smród moczu jak na fontannie w tym sezonie, gdzie nie dało się w dzień wysiedzieć.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. criter #1832180 | 87.206.*.* 9 paź 2015 12:29

  wystarczy popatrzeć jak wyciął drzewa na przystani, przypominam zdrowe drzewa.... a później musieli się tłumaczyć bo bez zgody zostały wycięte. Nie ma na co liczyć jeżeli chodzi tutaj o zakaz wjazdu tirów w określonych godzinach. Jego to nie interesuje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz