Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Mistrzostwo powiatu dla chłopców z Trójki

Podziel się:

Mistrzostwo powiatu w mini piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych wywalczyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pułtusku. Zawody otworzył Wójt Gminy Winnicy - Mariusz Kowalewski oraz Dyrektor ZPO Andrzej Zaręba.

Zawody o Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego Szkół Podstawowych chłopców w piłce nożnej odbyły się w Winnicy, na kompleksie sportowym w Zespole Placówek Oświatowych.
Koordynatorem zawodów była Anita Piechocka-Wenda.
Do rywalizacji sportowej przystąpiło 8 drużyn: SP 3 Pułtusk, SP4 Pułtusk, SP 2 Pułtusk, SP Pobyłkowo Duże, SP Zatory, SP Niestępowo, SP Winnica, SP Gzowo.

Po uroczystym rozpoczęciu zawodów przez Wójta Winnicy Mariusza Kowalewskiego oraz Andrzeja Zarębę - dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy, młodzi piłkarze rozpoczęli rywalizację sportową. Gra fair play toczyła się w dwóch grupach, na dwóch boiskach.
Na każdym z boisk rozegrano po sześć meczy. Mecze zacięte, pełne zaangażowanie zawodników i trenerów.
Z grupy I do półfinałów awansowały drużyny z SP 3 w Pułtusku i Pobyłkowa Dużego, a z grupy II: SP 2 Pułtusk i SP Zatory.

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny z SP 3 w Pułtusku i Pobyłkowa Dużego. Mecz zakończył się wygraną drużyny z SP 3 w Pułtusku 4:1. Mecz pocieszenia, czyli o trzecie miejsce pomiędzy SP 2 i SP Zatory rozstrzygnął – złoty strzał zawodnika z SP 2. Drużyna gospodarzy zajęła 5 miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce SP 3 Pułtusk
II miejsce SP Pobyłkowo
III miejsce SP 2 Pułtusk
IV miejsce SP Zatory
V miejsce SP Winnica
VI miejsce SP Gzowo
VII miejsce SP 4 Pułtusk
VIII miejsce SP Niestępowo

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB