Piątek, 22 września 2017. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

4 gole Kamila Ausfelda

Podziel się:

Wyjazdowa wysoka wygrana Młodych Orłów U-12 zapewne cieszy, ale największym mankamentem była skuteczność. Po wielu strzałach piłka lądowało obok bramki, nad bramką, na słupku bądź na poprzeczce.

Młode Orły U-12 Pułtusk pokonały w Lidze Młodzików – Iskrę Krasne, 6:1. Wyjazdowe zwycięstwo z pewnością cieszy, ale największym mankamentem w wykonaniu pułtuszczan – był brak skuteczności. Po wielu strzałach piłka lądowało obok bramki, nad bramką, na słupku bądź na poprzeczce. Iskra skupiona była na obronie i wyprowadzaniu szybkiego kontrataku.
Kamil Ausfeld zapewne pozazdrościł wyczynów Robertowi Lewandowskiemu i zdobył w Krasne cztery gole. Kamil miał również udział przy bramce Bartłomieja Kornackiego. Warto również wyróżnić Kacpra Chimkowskiego za trzy asysty.

Iskra Krasne – Młode Orły U-12 Nadnarwianka 1:6 (1:3)
Bramki: Kamil Ausfeld 4 gole (16, 20, 27, 50), Bartłomiej Kornacki 46 minuta, Patryk Wielechowski 54 minuta.

Skład Młodych Orłów: Krzysztof Przybysz, Adam Tośka, Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowski, Jakub Rydzewski, Wiktor Rogulski, Gerard Gemza, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartłomiej Kaczorek, Szymon Woś, Radosław Borowski, Mateusz Smoleński, Mikołaj Smoleński, Bartłomiej Kornacki, Kacper Sępławski, Nikodem Jaworski, Dawid Lustyk