Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

4 gole Kamila Ausfelda

Podziel się:

Wyjazdowa wysoka wygrana Młodych Orłów U-12 zapewne cieszy, ale największym mankamentem była skuteczność. Po wielu strzałach piłka lądowało obok bramki, nad bramką, na słupku bądź na poprzeczce.

Młode Orły U-12 Pułtusk pokonały w Lidze Młodzików – Iskrę Krasne, 6:1. Wyjazdowe zwycięstwo z pewnością cieszy, ale największym mankamentem w wykonaniu pułtuszczan – był brak skuteczności. Po wielu strzałach piłka lądowało obok bramki, nad bramką, na słupku bądź na poprzeczce. Iskra skupiona była na obronie i wyprowadzaniu szybkiego kontrataku.
Kamil Ausfeld zapewne pozazdrościł wyczynów Robertowi Lewandowskiemu i zdobył w Krasne cztery gole. Kamil miał również udział przy bramce Bartłomieja Kornackiego. Warto również wyróżnić Kacpra Chimkowskiego za trzy asysty.

Iskra Krasne – Młode Orły U-12 Nadnarwianka 1:6 (1:3)
Bramki: Kamil Ausfeld 4 gole (16, 20, 27, 50), Bartłomiej Kornacki 46 minuta, Patryk Wielechowski 54 minuta.

Skład Młodych Orłów: Krzysztof Przybysz, Adam Tośka, Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowski, Jakub Rydzewski, Wiktor Rogulski, Gerard Gemza, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartłomiej Kaczorek, Szymon Woś, Radosław Borowski, Mateusz Smoleński, Mikołaj Smoleński, Bartłomiej Kornacki, Kacper Sępławski, Nikodem Jaworski, Dawid Lustyk

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB