środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Wizja lokalna na Traugutta w Pułtusku

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Mieszkańcy pytali radnych i Przewodniczącego Rady Andrzeja Wydrę – co dalej? Kiedy będą mieli odpowiedź? Komisja zobaczyła również środkowy pion bloku całkowicie wyremontowany. Lokatorzy mieszkają tam już 7 lat. Mieszkańcy mówili, ze sami dbają o klatkę (malują, remontują). Nikt tam od siedmiu lat nie malował.

W poniedziałek odbyła się wizja lokalna Komisji Gospodarki Komunalnej i Budownictwa Rady Miejskiej w Pułtusku przy ulicy Traugutta 23. Komisja przy udziale Kuriera Pułtuskiego sprawdzała, jak faktycznie wygląda stan budynku zwłaszcza dwóch nieremontowanych klatek zewnętrznych budynku. Jak można było zaobserwować pomieszczenia te nie nadają się do zamieszkania dla człowieka. To co zobaczyliśmy nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć.
Mieszkańcy pytali radnych i Przewodniczącego Rady Andrzeja Wydrę – co dalej? Kiedy będą mieli odpowiedź? Komisja zobaczyła również środkowy pion bloku całkowicie wyremontowany. Lokatorzy mieszkają tam już 7 lat. Mieszkańcy mówili, ze sami dbają o klatkę (malują, remontują). Nikt tam od siedmiu lat nie malował. Radny Ryszard Befingier zauważył, że drzwi są wstawione nie zgodnie z przepisami przeciw pożarowymi. Zasugerował, aby to poprawić.
Co ciekawe mieszkania w tej części budynku nie są tanie - jak mówił jeden pan za 27m2 – płaci miesięcznie 450 złotych czynszu – plus prąd itp. Budynek jest w gestii administracyjnej TBS sp. z o.o.
Mieszkańcy proszą o zamontowanie domofonu, ponieważ z sąsiednich lokali wchodzą ludzie i zostawiają tam butelki po alkoholu, które Oni muszą później sprzątać.
Budynków w tak złym stanie jest jeszcze w tej części miasta – trzy.
Problem jest i Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz będzie musiał go pilnie rozwiązać. Szkoda tylko, że całego problemu nie rozwiązano 7 lat temu, kiedy był pożar w środkowej części budynku. Zamiast rozebrać całość, wyremontowano środek, a skrzydła zewnętrzne pozostały. Można było już wtedy postawić np. 2-3 piętrowy blok.alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB