Wtorek, 21 listopada 2017. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Nadnarwianka U-14 Pułtusk wygrywa w Sypniewie

Podziel się:

Zasłużone zwycięstwo podopiecznych Pawła Brodzkiego i Mirosława Tkaczyka. Bramek mogło być więcej. Hat-tricka w meczu ustrzelił Bartłomiej Kobyliński. Młode Orły zagrały bez Jakuba Kiśla, a trener Paweł Brodzki dał pograć więcej rezerwowym, którzy nie zawiedli.

Trampkarze Nadnarwianki Młode Orły Pułtusk (U-14) pokonali w siódmej kolejce I Ligi Okręgowej, na wyjeździe Orzeł Sypniewo 5:2. Pułtuszczanie byli faworytem tego meczu i nie zawiedli.
Wygrali, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Przez cały mecz mieli zdecydowaną przewagę. Stworzyli wiele sytuacji strzeleckich, ale brakowało skuteczności. Piłka jakimś sposobem nie lądowała w siatce Orła Sypniewo.
Zasłużone zwycięstwo podopiecznych Pawła Brodzkiego i Mirosława Tkaczyka. Bramek mogło być więcej. Nad skutecznością zawodnicy muszą jeszcze intensywniej pracować.

Gole dla Młodych Orłów strzelili: Bartłomiej Kobyliński 3 gole (15, 48, 61 minuta), Damian Adamczyk 25, Mateusz Lepert 67.

Bardzo dobrze, że trener w tym meczu dał więcej pograć drugiemu i trzeciemu bramkarzowi. Swoje szanse dostali inni rezerwowi, ale i tak bardzo chętnie zobaczył bym w meczu o stawkę, przez 60 minut jeszcze z 3-4 nominalnych rezerwowych, którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie.
Brawa dla drużyny Młodych Orłów.

Orzeł Sypniewo - Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk 2:5 (1:2)

Młode Orły: Przemysław Kaczorek (od 36 minuty Maciej Cebula - od 62 Jarosław Tkaczyk) - Dawid Głodowski (od 36 Kamil Dądera), Dominik Chmielewski, Wojciech Markowski, Dawid Wroniak (od 62 Adam Parzychowski) – Mateusz Stępniewski (od 62 Dawid Mądrala), Hubert Sokołowski, Piotr Sonnenberg (od 35 Igor Wielechowski) – Bartłomiej Kobyliński, Damian Adamczyk, Mikołaj Biernacki (od 47 Mateusz Lepert)