Poniedziałek, 25 września 2017. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Młode Orły U-10 Pułtusk wygrywają w Płońsku

Podziel się:

Zespół Młodych Orłów U-10 Pułtusk, w niedzielę zagrał na turnieju w Płońsku. Mecze grano na Orlikach. Mimo to „orliki” wygrały wszystkie swoje mecze. Każdy mecz miał swoją historie. W ostatnim mecz z udziałem Młodych Orłów pachniało sensacją.

Zespół Młodych Orłów U-10 Pułtusk, w niedzielę zagrał na turnieju w Płońsku. Mecze grano na Orlikach – nawierzchni, jakiej w Pułtusku próżno szukać. Grano systemem każdy z każdym, 2x15 minut.
Mimo to „orliki” wygrały wszystkie swoje mecze.

W pierwszym pokonali PAF Płońsk 4:1. W 7 minucie meczu prowadzenie dla Młodych Orłów daje gol Michała Kornackiego. Druga bramka jest autorstwem w 15 minucie Macieja Saletry, trzecia w 24 minucie Patryka Łada, a czwarta – 3 minuty później ponownie Macieja Saletry.

Drugim meczu Młode Orły odnoszą nad zespołem gospodarzy turnieju – Football School Płońsk również 4:1. Gospodarze zaczęli mecz dobrze, w 10 minucie meczu obejmują prowadzenie. Jednak 3 minuty później po indywidualnej akcji Mateusz Żołnierzak doprowadza do wyrównania. W drugiej połowie, bramki strzelali już tylko pułtuszczanie. Dwukrotnie Mateusz Kaźmierczak w 16 i 18 minucie oraz Maciek Saletra w 23 minucie meczu.

Podopieczni trenera Michała Sępławskiego w trzecim meczu z Wkrą Andzin, w pierwszej połowie stracili aż 4 bramki, strzelając jedną. Bramkę strzelił Michał Kornacki w 6 minucie meczu. Druga połowa z kolei to dominacja Młodych Orłów. Od samego początku „orliki” rzuciły się do odrabiania strat. Najpierw Maciek Saletra w 16 minucie strzela gola, potem drugiego swojego gola strzela Michał Kornacki i robi się 3:4. Maciek Saletra w 24 minucie doprowadza do remisu po strzale z rzutu wolnego. Zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu strzela Mateusz Żołnierzak. Młode Orły pokonują Wkrę Andzin 5:4.

Skład Młodych Orłów: Bartosz Pietrzykowski – Michał Kornacki, Michał Mieszkowski, Mateusz Kaźmierczak, Oliwier Gorczyński, Szymon Chapnik – Maciej Saletra, Jakub Górecki, Bartosz Jaworski, Mateusz Żołnierzak, Michał Drzewiecki, Gracjan Lachowski, Patryk Łada, Szymon Zawada

Trenerzy: Michał Sępławski i Mirosław Tkaczyk