Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Czy będzie kasa za hale sportowe w Pułtusku?

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Okres kwalifikowalności wydatków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 upływa 31 grudnia 2015 r. W przypadku wystąpienia oszczędności w puli środków.

Zwróciłem się do Burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza o informacje, czy występował już do Marszałka Sejmiku o dotację na wybudowane przez jego poprzednika hale sportowe przy Zespole Szkół nr 2 w Pułtusku i Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pułtusku. O co chodzi? Chodzi o prawomocne orzeczenia sądów w tej sprawie, przyznające rację Gminie Pułtusk.
Wyroki są, a pieniędzy za inwestycje – nie ma.

Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz odpowiedział, że pismem IRPŚP.7011.3.2015 z dnia 23 marca 2015 roku oraz z dnia 25 września 2015 roku (czyli po zadanym pytaniu) zwrócił się z prośbą do Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego o przywrócenie dofinansowania projektu pn. „Kompleksowa poprawa jakości i dostępności infrastruktury służącej edukacji w mieście Pułtusk poprzez budowę hal sportowych przy Zespole Szkół nr 2 i Publicznym Gimnazjum nr 1”.
Niestety nie dostałem jeszcze scanu wyroków od pana Burmistrza. Może czas najwyższy, aby pułtuszczanie wysyłali w tej sprawie masowo e-maile do pana Marszałka i jak to się ma do prawomocnych orzeczeń Sądów. Jak udało mi się ustalić od naszego pułtuskiego człowieka w wpływowej komórce, są środki oszczędnościowe w puli pana Marszałka.

Podpowiadając panu Burmistrzowi, okres kwalifikowalności wydatków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 upływa 31 grudnia 2015 r. W przypadku wystąpienia oszczędności w puli środków w danym Działaniu Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ma możliwość dofinansowania projektów z listy rezerwowej zgodnie z zasadami wyboru projektów opisanymi w „Szczegółowym Opisie Priorytetów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007- 2013.
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB