Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Dzierżawa gruntu za 300 złotych

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Dzierżawę w umowie określono na okres od 19 sierpnia do 18 listopada 2015 roku, a powierzchnię gruntu dzierżawionego na 40m2, a czynsz dzierżawny za 1 miesiąc w wysokości 300 złotych plus VAT.

Dotarliśmy do umowy, która była podpisana na dzierżawę gruntu w Pułtusku, w Rynku – pomiędzy fontanną, a sądem, gdzie była postawiona słynna „buda” - kawiarnia. Umowę na dzierżawę z firmą Smart Bloks sp. z o.o. podpisała pani Zastępca Burmistrza – Róża Krasucka. Firmę Smart Bloks sp. z o.o., czyli tą samą firmą, która wygrała przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie żłobka w Pułtusku za 3 080 000 złotych. W imieniu firmy Smart Bloks sp. z o.o. umowę podpisał pan Rafał Siemieniecki – Prezes Zarządu.
Ustalono czynsz dzierżawny za 1 miesiąc w wysokości 300 złotych plus VAT. W umowie jest zapis, że dzierżawca nie ma prawa wznoszenia trwałych budowli. Dzierżawę w umowie określono na okres od 19 sierpnia do 18 listopada 2015 roku, a powierzchnię gruntu dzierżawionego na 40m2.
Zobowiązano dzierżawcę do utrzymania czystości ulicy i gruntu przyległego do kawiarni. Wszelkie obowiązki w zakresie usytuowania kawiarni na wydzierżawionym gruncie wynikające z obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa budowlanego oraz ochrony zabytków, spoczywają na dzierżawcy – taki mamy zapis w umowie.
Po decyzji konserwatora zabytków, umowa została rozwiązana.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stach #1827242 | 83.28.*.* 2 paź 2015 13:24

    Czyżby firma tak nisko upadła, że aż połaszczyła się na wystawienie takiej budy (super biznes), a może coś innego w trawie piszczy. Ciekawe jest, że umowy w ratuszu podpisuje p.Krasucka. Cwany ten burmistrz! Super się rządzi jak się ma kozła ofiarnego. Ale do czasu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)