Niedziela, 25 czerwca 2017. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Kolejna porażka Nadnarwianki

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Niestety wiele dobrego o postawie piłkarzy Nadnarwianki nie można w tym meczu powiedzieć. Jedynie, że hat-trica ustrzelił Jakub Godlewski.

Nadnarwianka U-16 Pułtusk po kolejnym słabym meczu w swoim wykonaniu, przegrała kolejny mecz na własnym boisku w rozgrywkach I Ligi Okręgowej. Tym razem 4:6 z ULKS Ołdaki. Wynik bardziej hokejowy, niż piłkarski.
Nadnarwianka staje się w swojej grupie – czarną latarnią, którą każdy może „zlać”, jak chce.
Bardzo słaba gra w defensywie gospodarzy. Drobnym usprawiedliwieniem dla Nadnarwianki jest fakt, że gra bez nominalnego bramkarze. Ten brak jest widoczny na boisku. Większym problemem jest słaba koncentracja, kolosalne błędy w defensywie, małe zaangażowanie w grę i brak gry piłką. Ołdaki demolowały grę defensywną Pułtuszczan strasznie. Mijali zawodników jak chorągiewki ustawione na treningu.
Gospodarze zagrali w meczu niezłe, tylko 10-15 minut – gdzie wyszli na prowadzenie 4:2, ze stanu 1:2. Resztę przechodzili, a piłka – praktycznie po każdy celny strzale Ołdak – lądował w siatce Nadnarwianki.
Niestety wiele dobrego o postawie piłkarzy Nadnarwianki nie można w tym meczu powiedzieć.
Jedynie, że hat-trica ustrzelił Jakub Godlewski.

Nadnarwianka U-16 Pułtusk – ULKS Ołdaki 4:6 (2:2)

Bramki: Jakub Godlewski 3 gole (16, 38, 47 minuta), Daniel Pik 44 minuta – Łukasz Żerański 2 gole (53, 69), Krystian Żyłko 58, Daniel Siemborski 68.

Nadnarwianka: Adam Wiśniewski – Kacper Kuchta, Adrian Wałowski, Dawid Sokołowski, Dawid Siemieniak - Jakub Wielgolewski, Mateusz Ściborski, Jakub Godlewski, Daniel Pik, Hubert Młynarczyk - Jakub Osowiecki oraz rezerwowi: Dawid Miłoszewski, Dawid Koczara, Piotr Zabielski, Norbert Paś, Mateusz Skoczylas, Mariusz Wiśniewski