Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Pożar mieszkania w Pułtusku. Ewakuowano 20 osób.

Autor zdjęcia: KP Policji w Pułtusku

Podziel się:

W nocy w Pułtusku doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. Ewakuowano 20 osób, mężczyzna z poparzeniami trafiła do szpitala.

W nocy w Pułtusku doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. Ewakuowano 20 osób, mężczyzna z poparzeniami trafiła do szpitala.

Dziś (1.10) w nocy Dyżurny KPP w Pułtusku otrzymał zgłoszenie, że Pułtusku pali się mieszkanie w wielorodzinnym domu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce gdzie zastali dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej gaszące płonący budynek. Policjanci wspólnie ze strażakami ewakuowali 20 osób. Z mieszkania, w którym wybuchła pożar wyniesiono mężczyznę. Z licznymi oparzeniami został on przewieziony do szpitala. Ok. godz. 4.00 po opanowaniu ognia, mieszkańcy wrócili do swoich lokalów. Sprawę pożaru wyjaśnia pułtuska policja.

sierż.szt Alicja Bobińska - KPP Pułtusk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB