Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Po Argentynie u Lelewela

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Spotkanie z państwem Wiesławą i Krzysztofem Rudź na temat podróży po Argentynie odbyło się w Publicznej Bibliotece im. Joachima Lelewela w Pułtusku.

Spotkanie z państwem Wiesławą i Krzysztofem Rudź na temat podróży po Argentynie odbyło się w Publicznej Bibliotece im. Joachima Lelewela w Pułtusku. Podróż motocyklem po całkiem nieznany i nowym kraju, wymaga dużej odwagi i wielu przygotowań. Młodzież gimnazjalna i pozostali uczestnicy z zainteresowaniem wsłuchiwali się w opowiadanie o Argentynie, Ameryce Południowej. Ich przygotowaniach, przebiegu, wrażeniach, doświadczeniach, spostrzeżeniach i historiach. Młodzież też musiała czasem odpowiedzieć na zadawane pytania. Była to bardzo ciekawa lekcja geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie i dziedzictwie kulturowym Argentyny. Ponowna podróż po Argentynie dzięki pięknym slajdom pokazującym piękno przyrody, które można było obejrzeć podczas spotkania.

alPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB