środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Radny pyta o inwestycje

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Kiedy radny zaczął zadawać pytania, pani Kierownik stanęła obok niego i „do ucha” – radnemu, a nie głośno i wyraźnie wszystkim obecnym na sesji, odpowiadała na pytania.

Istna komedia rozegrała się na sesji, kiedy radny Ireneusz Purgacz zaczął zadawać pytania dotyczące realizacji uchwał Rady Miejskiej, które są wymienione w sprawozdaniu z realizacji uchwał przez Wydział Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych, którym kieruje pani Maria Bochenek.
Kiedy radny zaczął zadawać pytania, pani Kierownik stanęła obok niego i „do ucha” – radnemu, a nie głośno i wyraźnie wszystkim obecnym na sesji, odpowiadała na pytania. Radny Franciszek Piórek – jak przystało na dżentelmena – ustąpił miejsca pani Kierownik i tak już z mikrofonem, cichutko pani Kierownik przez kilka minut odpowiada radnemu.
A radny pytał o wnioski, które zostały złożone i co się z nimi dziej, w tym te które przepadły jak na remont bieżni i infrastruktury sportowej oraz infrastruktury towarzyszącej wraz z budową boiska treningowego do piłki nożnej na terenie stadionu.
Szkoda, że w tych sprawozdaniach nie ma kwot jakie wydaliśmy – jako miasto na projekty. Szkoda, że nie mamy podane, jak wnioski zostały ocenione.
al


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB