Poniedziałek, 26 czerwca 2017. Imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny

Cenna wygrana młodzików

Podziel się:

Młode Orły U-12 odniosły bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Narwią Ostrołęka w kolejnym meczu Ligi Młodzików. Tym razem po dwóch golach Kacpra Chimkowskiego oraz bramkach Jakuba Rydzewskiego i Kamila Ausfelda pokonali wicelidera tabeli.

Młode Orły U-12 odniosły bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Narwią Ostrołęka w kolejnym meczu Ligi Młodzików. Tym razem po dwóch golach Kacpra Chimkowskiego oraz bramkach Jakuba Rydzewskiego i Kamila Ausfelda pokonali wicelidera tabeli. Wygrana tym cenniejsza, gdyż mecz dla pułtuszczan zaczął się źle. Już w trzeciej minucie gospodarze strzelili gola. Jednak podopieczni Krzysztofa Gawła i Mirosława Tkaczyka szybko się pozbierali i już do przerwy był 4:1 dla pułtuszczan.

Narew Ostrołęka – Młode Orły 1:4 (1:4)
Bramki: Kacper Chimkowski 2 gole (10, 20 minuta), Kamil Ausfeld 7, Jakub Rydzewski 12.

Młode Orły Nadnarwianka: Krzysztof Przybysz, Adam Tośka, Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowski, Jakub Rydzewski, Wiktor Rogulski, Gerard Gemza, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartłomiej Kaczorek, Szymon Woś, Radosław Borowski, Mateusz Smoleński, Mikołaj Smoleński, Bartłomiej Kornacki, Kacper Sępławski, Nikodem Jaworski, Dawid Lustyk