Zasłużona wygrana

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Gospodarze otrząsnęli się i nastąpił kwadrans, który wstrząsnął Wieczfnią.

Nadnarwianka po dobrej grze pokonała na własnym boisku zespól Wieczfnianki Wieczfnia w 9 kolejce Ligi Okręgowej. Podopieczni Cezarego Molendy częściej byli przy piłce, lepiej nią operowali. Nadnarwianka wyglądała lepiej niż we wcześniejszych meczach. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.
Goście bardzo dobrze rozpoczęli drugą połowę. Po błędzie defensywy zawodnik gości strzałem z pierwszej piłki umieszcza ją w siatce.
Gospodarze otrząsnęli się i nastąpił kwadrans, który wstrząsnął Wieczfnią. W 62 minucie meczu w sytuacji sam na sam Kacper Wanielista pakuje piłkę do siatki. Piotr Cywiński w 67 minucie meczu strzałem w krótki róg daje Nadnarwiance prowadzenie. Patryk Bartczak w 71 minucie strzela z dystansu i jest 3:1, a pięć minut później ustala wynik meczu na 4:1.
Miejmy nadzieję, że po trudnym początku zacznie się marsz w górę tabeli.

Nadnarwianka Pułtusk - Wieczfnianka Wieczfnia 4:1 (0:0)

Nadnarwianka: Aleksander Dobrosielski - Kacper Poraziński (od 73 minuty Mohamed Sokar), Kamil Jagielski II, Piotr Bobowski (od 78 Arkadiusz Miłoszewski), Konrad Wiśniewski (od 82 Mateusz Kiela) - Patryk Bartczak, Łukasz Zalewski, Piotr Cywiński, Mateusz Gołębiowski (od 78 Michał Zarzycki), Kacper Wanielista – Jakub Zalewski