Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Gorąca sesja w Pułtusku

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Tego dnia w Kinie Narew Grupa 25, grała komedię. Dobra komedia odbyła się także na wczorajszym posiedzeniu Rady Miejskiej. Były też ludzkie dramaty i sprawy ważne. Bulwersujących wątków na sesji poruszonych było wiele. Łzy w oczach, opowiadających o warunkach w jakich im przychodzi żyć, mieli mieszkańcy kamienicy Rynek 13 (kamienica patrz artykuł Pułtuska ławeczka).

Tego dnia w Kinie Narew Grupa 25, grała komedię. Dobra komedia odbyła się także na wczorajszym posiedzeniu Rady Miejskiej. Były też ludzkie dramaty i sprawy ważne. Bulwersujących wątków na sesji poruszonych było wiele. Łzy w oczach, opowiadających o warunkach w jakich im przychodzi żyć, mieli mieszkańcy kamienicy Rynek 13 (kamienica patrz artykuł Pułtuska ławeczka). Budynek jest w stanie katastrofalnym. Mieszkańcy nie chcą aby ich przeniesiono do budynku przy ulicy Traugutta 23.
Radni mieli mnóstwo pytań do Burmistrza. Padały także, z ust mieszkańca, bardzo mocne słowa. Zajmijmy się w tym miejscu tym, co mówił skarżący się pan Sebastian Kmiołek. Lider Prawa i Sprawiedliwości, radny Ireneusz Purgacz, apelował do Przewodniczącego Rady – Andrzeja Wydry, aby ten przesłał skargę do prokuratury.Pan Sebastian pyta radnego Adama Prewęckiego, a ten odpowiada.


al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Paweł Jakowicki Info Bus Obywatelski #1824800 | 31.63.*.* 29 wrz 2015 08:26

    Lokalna prasa odgrywa wielka rolę w całej operacji, a w pułtuskim snookerze politycznym można dostrzec, rzeczy wspólne...wentyle i inne.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. pisowiec #1824266 | 188.146.*.* 28 wrz 2015 14:28

    A gdzie minister Nalewajko się podział, same sukcesy. Obwodnica, szpital. Schował się czy co.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz