Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Pułtusk bez wody

2015-09-25 11:04:34 (ost. akt: 2015-09-25 11:17:41)

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Od wczesnych godzin rannych górna część miasta i Popławy nie mają wody. Woda jest min. w Rynku i przy ulicy Aleja Wojska Polskiego. Usuwanie awarii trwa już od godziny 4 i jeszcze potrwa.

Ledwie wczoraj na sesji Rady Miejskiej, radna Agnieszka Zaleska pytała Burmistrza o braku wody w okresie żniw w miejscowości Lipniki Stare. Można powiedzieć "bastionu" radnego Sejmiku Witolda Chrzanowskiego. Mówiła, że rolnicy po pracach nie mogli np. się umyć, bo nie było wody. Prezes na to, że nikt awarii nie zgłaszał. Burmistrz nic tez o tym nie wiedział.
Dziś za to mamy awarię przy ulicy 14 sierpnia. Od wczesnych godzin rannych górna część miasta i Popławy nie mają wody. Woda jest min. w Rynku i przy ulicy Aleja Wojska Polskiego. Usuwanie awarii trwa już od godziny 4 i jeszcze potrwa.
Ludzie masowo wykupują wodę w sklepach. Aż strach pomyśleć, jak jeszcze jednocześnie zabrakło by prądu.

al


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB