Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ślubowanie w Prusie

2015-09-25 09:30:02 (ost. akt: 2015-09-25 09:35:21)

Podziel się:

Przyrzekali:sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki i przestrzegać postanowień zawartych w Statucie Szkoły.

23 września 2015 r. uczniowie klas pierwszych: 1 Tż, 1 TorTuf, 1 Wz, 1 K w obecności p. dyrektor Doroty Orłowskiej, pedagogów szkolnych, wychowawców, grona nauczycieli i społeczności uczniowskiej złożyli uroczyste ślubowanie.
Przyrzekali:
- sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki,
- przestrzegać postanowień zawartych w Statucie Szkoły,
- osiągać jak najlepsze wyniki w nauce,
- szanować nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły,
- szanować koleżanki i kolegów,
- szanować tradycję i dbać o dobre imię Zespołu Szkół.

Do uczniów klas pierwszych kilka słów skierowali drugoklasiści:

"Drogie Koleżanki i Koledzy! Od pierwszego września tworzycie wraz z nami wielką szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw ma również obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice. My – starsi koledzy, będziemy służyć Wam pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne. Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Przeżyjecie tu sukcesy, ale być może i gorycz porażek. Sięgnięcie po nowe doświadczenia, będziecie zbierać wyjątkowe przeżycia i wrażenia. Tu zawiążą się Wasze przyjaźnie i sympatie. Mamy nadzieje, że lata spędzone w naszej szkole będziecie wspominać miło w dorosłym życiu. Życzymy wszystkim powodzenia, pogody ducha i wiary we własne siły.”

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB