Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Bolesna porażka

Podziel się:

Drużyna młodzików (rocznik 2004/05) Młodych Orłów doznała w Lidze Młodzików bolesnej porażki z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej.

Drużyna młodzików (rocznik 2004/05) Młodych Orłów doznała w Lidze Młodzików bolesnej porażki z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej.
Wyprawa do Ostrołęki zakończyła się porażką 5:0 (2:0 do przerwy). Od początku spotkania zespół APN narzucił swoje tempo gry co i raz stwarzając sobie dogodne sytuacje. Jednak w bardzo dobrej dyspozycji był nasz bramkarz Krzysztof Przybysz, który wielokrotnie ratował drużynę od utraty gola.
Jednak w 20 minucie Krzysztof już nie dał radu uchronić zespół przed utratą gola. Worek z bramkami się otworzył. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem ostrołęczan.
Szansa do zdobycia Ostrołęki na sztucznej murawie - nadarzy się już w następnej kolejce, gdzie rywalem będzie Narew.

Skład: Krzysztof Przybysz, Adam Tośka, Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowski, Jakub Rydzewski, Wiktor Rogulski, Gerard Gemza, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartłomiej Kaczorek, Szymon Woś, Radosław Borowski, Mateusz Smoleński, Mikołaj Smoleński, Bartłomiej Kornacki, Kacper Sępławski, Nikodem Jaworski, Dawid Lustyk

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Mirosław Tkaczyk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB