Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Tajni agenci w Pułtusku

Podziel się:

Ruszył „Pułtuski łącznik”! Takiego zamieszania jeszcze nie było. Pułtusk nawiedzili tajni agenci! Nie ma jednak powodów do niepokoju, ponieważ ich obecność to element Językowej Gry Miejskiej „Pułtuski łącznik."

Ruszył „Pułtuski łącznik”! Takiego zamieszania jeszcze nie było. Pułtusk nawiedzili tajni agenci! Nie ma jednak powodów do niepokoju, ponieważ ich obecność to element Językowej Gry Miejskiej „Pułtuski łącznik”, organizowanej corocznie przez Eulingua Centrum Językowe w ramach Europejskiego Tygodnia Języków w Pułtusku.

Uczniowie trzech pułtuskich szkół: LO im. ks. Piotra Skargi, PG1 i Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa, od 21 do 24 września zmagać się będą w grze sprytu i umiejętności językowych. Rywalizacja zacięte, ale przecież jest o co walczyć. Zwycięski zespół uzyska możliwość zdawania prestiżowych egzaminów certyfikacyjnych TOEIC.
Już wkrótce opublikujemy wyniki tajnej misji.
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB