Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Pułtuska ławeczka

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Cóż za piękny widok. Ławeczka a nad nią "pomysłowy" widok. Cegłówka może nie spadnie na głowę. Relaks na takiej ławeczce murowany. Brakuje tylko serduszka.

Cóż za piękny widok. Ławeczka a nad nią "pomysłowy" widok. Cegłówka może nie spadnie na głowę.
Relaks na takiej ławeczce murowany. Brakuje tylko serduszka.
Ławeczka przypominająca tą w Wilkowyjach z pierwszych odcinków filmu"Ranczo". Czasem można spotkać na niej ciężko zmęczonych biesiadników, jak w serialu.
Miejmy tylko nadzieję, że kamienica (tak jak w filmie) już niedługo zmieni się, z funduszy unijnych lub innych, w prawdziwe cudo. Niczym sklep "Więcławskiej".
Zachęcamy turystów do zdjęć na ławeczce, w wyjątkowym miejscu pułtuskiego Rynku. Można siąść i popatrzeć na "wyjątkowe" stragany.
Pomysłodawcą ławeczki w tym miejscu - gratulujemy.
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Teresa #1821262 | 94.254.*.* 24 wrz 2015 10:51

    Większość zwraca uwagę na stan koszar, lepiej popatrzeć na fasady kamienic ulic daszyńskiego, 3-maja i ostatnich perełek w rynku. Obraz nędzy i rozpaczy, który wzbudza jak się słyszy dużą niechęć dla turystów. O środkach unijnych na większą skalę można zapomnieć jak się okazuje nie będą się różniły od lat poprzednich, więc optymizmem wiadomości z naszych urzędów nie napawają, jedynie szkoda miasta.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz