Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Burmistrz podpisuje, zastępca koryguje

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Ciekawe dokumenty (Zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty) znajdują się na BIP. Uwagę zwrócił podpisany przez Burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza, a drugi podpisany przez Zastępcę Burmistrza Różę Krasucką z upoważnienia Burmistrza.

Ciekawe dokumenty (Zawiadomień o wyborze najkorzystniejszej oferty) znajdują się na BIP. Uwagę zwrócił podpisany przez Burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza, a drugi podpisany przez Zastępcę Burmistrza Różę Krasucką z upoważnienia Burmistrza.
Dokument podpisany przez Zastępcę jest z 29 lipca 2015 roku i dotyczy remontu dachu na budynku Publicznym Gimnazjum nr 1 i opiewa na kwotę 701 303,92 złote i wymienia się tam firmę PHU OK-BUD Piotr Morawski z Nasielska. Natomiast dokument z 11 sierpnia 2015 roku podpisany przez Burmistrza mgr Krzysztofa Nuszkiewicza miał dotyczyć pojazdów elektrycznych, ale czytamy: „Gmina Pułtusk na podstawie art. 92 ust. 1 (…) na remont dachu na budynku Publicznego Gimnazjum nr 1”. Dalej za najkorzystniejszą ofertę wybrano: INTENTIO Tomasz Łabno z siedzibą przy ulicy Robotnicza 72F we Wrocławiu. Firma w myśl tego zawiadomienia zaoferowała 221 031 złotych. W obu postępowaniach wpłynęła jedna oferta.

Bystrością umysłu wykazała się pani Zastępca i 12 sierpnia 2015 roku skorygowała istotny błąd, wskazując, że powinno być: „dostawa pojazdów o napędzie elektrycznym w ramach projektu Transport Miejski w Pułtusku”.
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Disco polo live #1820681 | 94.254.*.* 23 wrz 2015 11:03

    Może wpuścił ją w maliny i podpisała zgodę na ten chiński nie serwisowany szmelc.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)