Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Triumf deblistów z Legionowa

Podziel się:

Turniej deblowy 40-latków tenisa ziemnego został rozegrany w sobotę na kortach MOSiR i Domu Polonii w Pułtusku. W turnieju wzięło udział 13 par: Warszawy, Ciechanowa, Pułtuska, Legionowa i Serocka.

Turniej deblowy 40-latków tenisa ziemnego został rozegrany w sobotę na kortach MOSiR i Domu Polonii w Pułtusku. W turnieju wzięło udział 13 par: Warszawy, Ciechanowa, Pułtuska, Legionowa i Serocka. Organizację i obsługę turnieju zapewniła Szkoła Tenisa Ziemnego H. B. Tenis Pułtusk Henryk Bednarek.

Debliści najpierw podzieleni na cztery grupy przebijali się przez eliminacje. Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się po dwa najlepsze deble z każdej grupy. Na tym etapie, przegrywający żegnał się z turniejem.

Półfinalistami zostali: Waldemar Dereziński/ Artur Paluszewski, Adam Tyczyński/Krzysztof Tyczyński, Jarosław Styczeń/Mirosław Zalewski oraz Grzegorz Dąbrowski/Marek Tarnowski.

W Finale zmierzyli się debel z Legionowa: Waldemar Dereziński/Artur Paluszewski, który pokonał parę z Serocka: Jarosław Styczeń/Mirosław Zalewski, wynikiem 2:0 (6:2;6:3).

Najlepsi debliści otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Pułtusk.
Był to ostatni turniej tenisa ziemnego w sezonie letnim na kortach MOSiR.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w turniejach w 2015 r. i zapraszamy na następne, które odbędą się w przyszłym sezonie.
Pierwszy z nich planowany jest w dniach 1-3 maja 2016 r.
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej ŁachKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB