Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Najlepsi strażacy

Podziel się:

Powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego odbyły się w niedzielę na stadionie MOSiRu.

Powiatowe zawody sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego odbyły się w niedzielę na stadionie MOSiRu. Wcześniej w gminach odbywały się eliminacje w ramach poszczególnych jednostek. Zwycięzcy eliminacji – jednostki OSP: Głodowo, Przemiarowo, Przewodowo, Winnica, Pokrzywnica, Trzepowo, Drwały i Pniewo – rywalizowały o miano najlepszej.
Zmagania toczyły się w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami.
Najlepszymi strażakami okazała się jednostka OSP Przemiarowo. Drugie miejsce zajęła jednostka OSP Głodowo, a trzecie OSP Przewodowo.
GRATULUJEMY !!!
al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB