Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Starosta na urlopie

Podziel się:

Obchodzimy dziś Dzień bez Samochodu. W związku z tym zwróciliśmy się z zapytaniem do naszych władz powiatowych, miejskich i gminnych – jak dziś „dotarli” do pracy.

Obchodzimy dziś Dzień bez Samochodu. W związku z tym zwróciliśmy się z zapytaniem do naszych władz powiatowych, miejskich i gminnych – jak dziś „dotarli” do pracy.
Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz – miał dziś wyjazd służbowy. Pani Zastępca Róża Krasucka – jak poinformował nas sekretariat – przyjechała do pracy samochodem prywatnym.
Starosta Jan Zalewski był dziś na urlopie. Natomiast pani Beata Jóźwiak – Wicestarosta, samochodem osobowym.
Wójt Świercz - Adam Misiewicz przyjechał samochodem. Wójt Zator Grzegorz Falba – przyszedł do pracy pieszo. Muszę się przyznać, mi również nie udało się dziś obyć bez samochodem.
Dzień bez Samochodu wieńczy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, organizowany co roku w dniach 16-22 września. Promowane są w tych dniach parkingi P+R i jazda na rowerze, komunikacja publiczna – zwłaszcza miejska. Pokazuje się jak negatywne są konsekwencje używania indywidualnego środku transportu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy szybko odpowiedzieli na e-mail i nie czekali, niczym - nadgorliwi służbiści np. 14 dni.

al

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zbulwersowana #1820846 | 83.6.*.* 23 wrz 2015 16:07

    Weź Pan Panien Łach przestań wypisywać takie bzdury! Ludzie się z Pana śmieją!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz