Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Ugasili dwa pożary

Podziel się:

Jednostki straży pożarnej z naszego powiatu, aż 12 razy uczestniczyły w zdarzeniach w ostatnim tygodniu. Ugasili dwa pożary, otworzyli drzwi do mieszkań, wypompowywali wodę, usuwali konary drzew.

Jednostki straży pożarnej z naszego powiatu, aż 12 razy uczestniczyły w zdarzeniach w ostatnim tygodniu. Ugasili dwa pożary, otworzyli drzwi do mieszkań, wypompowywali wodę, usuwali konary drzew.
Były również 4-krotnie dysponowane do zagrożeń związanych z usuwaniem gniazd owadów błonkoskrzydłych.

14 września
Zastęp straży pożarnej (4 ratowników) ugasił pożar pustego bocianiego gniazda w miejscowości Zambski Kościelne.

15 września
Jeden zastęp straży pożarnej (4 ratowników) usunął powalone drzewo z drogi gminnej w miejscowości Ponikiew. Drzewo tarasowało ruch w obydwu kierunkach.
Inny zastęp straży pożarnej (4 ratowników) usunął obluzowaną obróbkę dachową w budynku Szkolno- Przedszkolnego w miejscowości Przemiarowo. Zwisający element zagrażał dzieciom.
Jeden zastęp straży pożarnej (4 ratowników) na prośbę Policji otworzył drzwi do mieszkania w Pułtusku przy ulicy Kombatantów.

17 września
Dwa zastępy straży pożarnej (8 ratowników) ugasiły pożar piwnicy domu jednorodzinnego w miejscowości Zatory ul. Parkowa.
Jeden zastęp straży pożarnej (3 ratowników) wypompował wodę z zalanej piwnicy w miejscowości Mystkówiec – Szczucin.

18 września
Jeden zastęp straży pożarnej (4 ratowników) usunął konar drzewa z drogi wojewódzkie 618 w miejscowości Porzowo. Konar tarasował jeden pas ruchu.
Jeden zastęp straży pożarnej (4 ratowników) usunął drzewo powalone na drogę gminną w miejscowości Cygany. Drzewo tarasowało ruch w obydwu kierunkach.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB