środa, 23 sierpnia 2017. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Przegrana Nadnarwianki z Wkrą

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Nadnarwianka U-16 przegrała na własnym boisku z Wkrą Żuromin, 2:3. Podopieczni Artura Salamona zagrali bardzo słabe zawody. Bez wiary, bez ambicji i najmniejszego zaangażowania w grę nie da się wygrać meczu.

Nadnarwianka U-16 przegrała na własnym boisku z Wkrą Żuromin, 2:3. Podopieczni Artura Salamona zagrali bardzo słabe zawody. Bez wiary, bez ambicji i najmniejszego zaangażowania w grę nie da się wygrać meczu. Na boisku trzeba biegać, a nie chodzić i podpierać boki. Trzeba być drużyną. Można śmiało rzec, trener swoje, piłkarze swoje.
Dwóch zawodników wkładających serce na boisku, to za mało, aby wygrać z Wkrą (też nie pokazała nic wielkiego). Mam na myśli: Huberta Młynarczyka i Daniela Pika.
Pierwsza bramka stracona przez gospodarzy – samobój. Po przerwie w 44 minucie meczu wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Ściborski. Pięć minut później goście ponownie obejmują prowadzenie. Gola zdobywa Bartosz Oleksiak. Minutę później po kardynalnych błędach defensywy Nadnarwianki, Wkra podwyższa wynik na 1:3. Bramkę zdobywa Jakub Malinowski.
Nadnarwianka jako zespół nie istniała na boisku. Gra niezwykle chaotyczna. Indywidualna akcja Huberta Młynarczyk, faul w 56 minucie w polu karnym. Sędzia wskazuje na rzut karny. Sam poszkodowany zamienia karnego na gola.
Wkra tak skromną wygraną zawdzięcza tylko swojej niefrasobliwości w polu karnym Nadnarwianki. Napastnicy wchodzili w pole karne, jak w masło, mijając defensywę Nadnarwianki niczym chorągiewki.

Nadnarwianka U-16 Pułtusk – Wkra Żuromin 2:3 (0:1)

Nadnarwianka: Adam Wiśniewski – Kacper Kuchta, Adrian Wałowski, Dawid Sokołowski, Mateusz Ściborski – Piotr Zabielski, Dawid Sadownik, Jakub Osowiecki, Daniel Pik, Hubert Młynarczyk – Jakub Godlewski oraz rezerwowi: Dawid Siemieniak, Jakub Wielgolewski, Mariusz Wiśniewski, Norbert Paś, Mateusz Skoczylas, Piotr Witkowski.