Niedziela, 23 lipca 2017. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Pogrom Wkry

Podziel się:

Młode Orły – Nadnarwianka Pułtusk pokonały na własnym boisku (grają 2x35 minut) Wkrę Żuromin w meczu ligowym - Okręgowej Ligi Trampkarz (U-14). Faworyt Ligi nie zawiódł i pokonał zdecydowanie zespół Wkry, aż 12:0.

Młode Orły – Nadnarwianka Pułtusk pokonały na własnym boisku (grają 2x35 minut) Wkrę Żuromin w meczu Okręgowej Ligi Trampkarz (U-14). Faworyt Ligi nie zawiódł i pokonał zdecydowanie zespół Wkry, aż 12:0. Wynik już był rozstrzygnięty praktycznie w ciągu 21 minut. Gospodarze prowadzili już 4:0. Do przerwy strzelili jeszcze trzy gole. W drugiej połowie trenerzy Paweł Brodzki i Mirosław Tkaczyk dokonali zmian na boisku. Mimo to pułtuszczanie strzelili jeszcze pięć goli.
Zasłużona i wysoka wygrana drużyny lepszej piłkarsko o 2-3 klasy pod każdym względem. Liczymy na kolejne zwycięstwa, w tym z Koroną i Złotą Ostrołęka.

Nadnarwianka Młode Orły Pułtusk – Wkra Żuromin 12:0 (7:0)
Bramki: Jakub Kisiel 3 gole (2, 21, 23 minuta), Mateusz Stępniewski 2 gole (6, 31), Bartłomiej Kobyliński 2 gole (26,55), Piotr Sonnenberg 2 gole (13, 42), Mikołaj Biernacki 2 gole (54, 70+1), Dominik Chmielewski 63 minuta.

Nadnarwianka: Jarosław Tkaczyk – Dawid Głodowski, Dominik Chmielewski, Wojciech Markowski, Dawid Wroniak – Mateusz Stępniewski, Hubert Sokołowski, Bartłomiej Kobyliński, Jakub Kisiel, Piotr Sonnenberg - Damian Adamczyk oraz Przemysław Kaczorek (br), Mikołaj Biernacki, Mateusz Lepert, Dawid Mądrala, Bartosz Smoliński, Kamil Dądera, Igor Wielechowski.