Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Peregrynacja Krzyża i Ikony Matki Bożej

Podziel się:

Krzyż i Ikona Matki Bożej Częstochowskiej – symbole Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zawitały do Pułtuska w przed dzień Dni Patrona Miasta, św. Mateusza.

Krzyż i Ikona Matki Bożej Częstochowskiej – symbole Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zawitały do Pułtuska w przed dzień Dni Patrona Miasta, św. Mateusza. Peregrynacja rozpoczęła się, od młodzieży i nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi, adoracją pod przewodnictwem ks. proboszcza Krzysztofa Stefańskiego.
Przygotowania duchowe do Światowych Dni Młodzieży rozpoczęły się w naszej diecezji w Płocku - 5 września, od uroczystej Mszy Świętej. Dziś odbyły się jeszcze adoracje Krzyża i Ikony Matki Bożej w szkole na Popławach, ZSZ im. Ruszkowskiego, Zespole Szkół nr 3, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz. Nie mogło zabraknąć wizyty w Parafii św. Stanisława Kostki.
W kościele św. Piotra i Pawła odbędzie się o godzinie 17 uroczysta Eucharystia, a od godziny 19 do 24 rozpocznie się czuwanie dla młodzieży przy krzyżu.
Jutro Krzyż i Ikona zawita do Sierpca, a w sobotę w Rostkowie zakończy się peregrynacja w naszej diecezji.
al
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Andrzej Łach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB