środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Rozpoczęcie u Klaudyny

2015-09-12 13:59:55 (ost. akt: 2015-09-12 09:01:15)

Autor zdjęcia: Andrzej Łach

Podziel się:

Gimnazjaliści z Pułtuskich szkół rozpoczęli nowy rok szkolny. Rok, w którym uczniowie 1 klas – po raz pierwszy dostaną darmowe podręczniki. Ze szkolnych sklepików znikają fast foody, słodycze, chipsy i inne nie zdrowe przekąski. Ma pojawić się zdrowa żywność. A jak to wyjdzie w praktyce to okaże się już niedługo.

Czy szkolne sklepiki pozostaną? Co będą w stanie zaoferować? Jak przekonają mentalnie młodzież do zmiany stylu odżywiania się?

Klaudyna słynie na Mazowszu i w Polsce min. z wystawiania w ostatnich latach widowisk teatralnych. Na deskach „Teatru Klaudyny” wystawiane były już „Koty” i „Dwa Światy”. Czekamy z niecierpliwością na spektakularne, oryginalne, autorskie i intrygujące występy uzdolnionej młodzieży.

Nauczycielom życzę możliwości dzielenia się swoją wiedzą i pasją z uczniami i rodzicami. Uczniom autentycznego zainteresowania zdobywaną wiedzą.

Zadziwiajcie. Jan Paweł II w książce „Fides et ratio” tak pisał: „Bez zadziwienia człowiek popadłby w rutynę, przestałby się rozwijać i stopniowo stałby się niezdolny do życia naprawdę osobowego”. Mawiał też: „Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Człowiek nie może być tylko wychowywany. Musi wychowywać samego siebie, być dla siebie wychowawcą”.

al

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB