Zawody lekkoatletyczne

Rywalizacja zacięta i ciekawa na bieżni Zespołu Szkół nr 3 w Pułtusku toczyła się w następujących konkurencjach: sprint na 60m, bieg na 300m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantowa. Wśród zawodników reprezentanci szkół z Ostrołęki i Myszyńca.

Rozegrane zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych stały na dobrym poziomie. Padły – jak mówił jeden z organizatorów pan Sławomir Krysiak, wręczając pamiątkowe dyplomy – wiele dobrych wyników.
Rywalizacja zacięta i ciekawa na bieżni Zespołu Szkół nr 3 w Pułtusku toczyła się w następujących konkurencjach: sprint na 60m, bieg na 300m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantowa.
Wśród zawodników reprezentanci szkół z Ostrołęki i Myszyńca.

Dziewczęta:
Rocznik 2003:

60 m:
1. Lisiecka Amelia – SP 3 – 9,3
2 – 3. Szczygieł Sara – SP Płocochowo – 9,5
Berkowska Karolina – SP 1 Ostrołęka – 9,5

300 m:
1. Stefańska Izabela – SP Myszyniec – 59,1
2. Piekarska Patrycja – SP 4 – 60,4
600 m:
1. Topczewska Justyna – SP Niestępowo –

W dal:
1. Berkowska Karolina – SP 1 Ostrołęka – 4,16
2. Parzychowska Karolina – SP 4 – 4,14
3. Parzych Zuzanna – SP Ostrołęka – 3,98

Wzwyż:
1. Parzychowska Karolina – SP 4 – 1,25
2. Dębowska Michalina – SP 4 – 1,20
3. Pruszkowska Weronika – SP 4 – 1,05

Piłeczka palantowa:
1. Stefańska Izabela – SP Myszyniec – 35,0
2. Berkowska Karolina – SP 1 Ostrołęka – 31,0
3. Lisiecka Amelia – SP 3 – 28,0

Rocznik 2004:

60 m:
1. Wultańska Dominika – SP Winnica – 9,0
2. Łach Wiktoria – SP Pniewo – 9,5
3-4. Szymczak Kornelia – SP 10 Ostrołęka – 9,9
Bilińska Natalia – SP Płocochowo – 9,9

300 m:
1. Zbiczyńska Kornelia – SP 2 Ostrołęka – 53,1
2-3. Dąbkowska Magdalena – SP Pniewo – 53,6
Podolak Zuzanna – SP 10 Ostrołęka – 53,6

W dal:
1. Wultańska Dominika – SP Winnica – 4,29
2. Zbiczyńska Kornelia – SP 2 Ostrołęka – 3,81
3. Podolak Zuzanna – SP 10 Ostrołęka – 3,70

Wzwyż:
1. Liwińska Patrycja – SP 4 – 1,20
2. Gos Natalia – SP 4 – 1,05

Piłeczka palantowa:
1. Łach Wiktoria – SP Pniewo – 35,5
2. Peczyńska Elwira – SP Ostrołęka – 32,0
3. Juźwiak Magdalena – SP Pniewo – 30,0

Rocznik 2005 i młodsze:

60 m:
1-2. Gąsiewska Julia 06 – SP 4 – 10,3
Prusik Alicja 05 – STO Ostrołęka – 10,3
3-4. Malinowska Weronika 05 – SP Pobyłkowo – 10,8
Wąsocka Zuzanna 06 – SP Przemiarowa – 10,8

300 m:
1. Olkowska Wiktoria 05 – SP Winnica – 63,3
2. Tadajewska Nikola 05 – SP Pniewo – 67,0
3. Dąbkowska Izabela 05 – SP Pniewo – 69,9

W dal:
1. Dąbkowska Izabela 05 – SP Pniewo – 3,31
2. Szulecka Julia 05 – SP 4 – 3,27
3. Prusik Alicja 05 – STO Ostrołęka – 3,25

Piłeczka palantowa:
1. Janiszewska Oliwia 05 – SP Pobyłkowo – 21,0
2. Malinowska Weronika05- SP Pobyłkowo – 17,0
3. Ćwik Julia 06 – SP 3 – 17,0

Chłopcy:
Rocznik 2003:

60 m:
1. Sonnenberg Piotr – SP 3 – 8,6
2. Obrębski Adrian – SP Przemiarowo -8,7
3. Osiewicz Patryk – SP Pokrzywnica – 8,8

300 m:
1. Lisiecki Karol – SP Winnica – 50,6
2. Czarnecki Kuba – SP Pobyłkowo – 51,8
3. Ausfeld Dawid – SP Niestępowo -54,5

W dal:
1. Osiewicz Patryk – SP Pokrzywnica – 4,55
2. Kisiel Jakub – SP 3 – 4,40
3. Sonnenberg Piotr – SP 3 – 4,33

Pił. Palantowa:
1. Przybysz Igor – SP Winnica – 42,0
2. Piotr Sonnenberg – SP 3 – 40,0
3. Bańkowski Jakub – SP Pobyłkowo – 39,0

Rocznik 2004:

60 m:
1. Osiewicz Gabriel – SP Pokrzywnica – 9,3
2. Śliwa Jakub – SP 3 – 9,4
3 – 4. Makowski Mateusz – SP Pokrzywnica – 9,5
Tośka Adam – SP Przemiarowo – 9,5

300 m:
1. Makowski Mateusz – SP Pokrzywnica – 52,1
2. Osiewicz Gabriel – SP Pokrzywnica – 52,5
3. Woźnica Bartek – SP Pniewo – 54,8

W dal:
1. Pawlikowski Patryk – SP Przemiarowo – 3,85
2. Tośka Adam – SP Przemiarowo – 3,83
3. Szczepkowski Tomasz – STO Ostrołęka – 3,72

Wzwyż:
1. Gucejt Mateusz – SP 4 – 110
2. Młynarczyk Patryk – SP 4 – 100

Pił. Palantowa:
1. Borowski Radosław – SP 3 – 40,5
2. Jabłoński Piotr – SP 3 – 40,0
3. Tomczak Robert – SP 4 – 34,5

Rocznik 2005 i młodsi:

60 m:
1. Włodarczyk Kacper – SP Pokrzywnica – 9,4
2-3. Ausfeld Kamil – SP Niestępowo – 9,5
Rzemek Sebastian – SP Winnica – 9,5

300 m:
1. Parzychowski Sebastian- SP 4 – 57,9
2. Rosłoński Krystian – SP Pobyłkowo – 59,9
3. Kasiński Bartosz – SP Pniewo – 61,0

W dal:
1. Włodarczyk Kacper – SP 3 – 4,02
2. Sztreja Karol – SP Przemiarowo – 3,85
3. Rzemek Sebastian – SP Winnica – 3,79

Pił. Palantowa:
1. Ausfeld Kamil – SP Niestępowo – 35,0
2. Krysiak Sebastian – SP 4 – 35,0
3. Sobieraj Sebastian – SP 3 – 33,0

kurier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *