Poniedziałek, 22 października 2018. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Gimnazjum w Dzierżeninie w półfinale Śpiewających Szkół w Warszawie.

2013-07-03 09:50:33 (ost. akt: 2013-07-03 09:53:05)

Podziel się:

9 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie odbył się Festiwal Śpiewających Szkół. Pierwszym etapem niedzielnego konkursu był występ 15 półfinalistów. Następnie jury wybrało 5 finalistów spośród których wyłowiono 3 miejsca.

Do pierwszego etapu, czyli do tejże 15 dostała się uczennica naszego gimnazjum Paulina Wdowińska. Naszą Paulinę wyłowiono do tego grona spośród 260 uczestników z różnych szkół w eliminacjach odbywających się w dniach 27 -29 maja.
Nasz grupa w składzie: Aleksandra Gregorczyk, Dominika Lubelska, Aleksandra Ołtun, Paulina Wdowińska, Klaudia Stalmach i Weronika Kisiel 28 maja razem z naszym opiekunem p. Iwoną Pieńkos wyruszyła do Warszawy. Celem było Gimnazjum nr46 im. Szarych Szeregów. Tu w bardzo miłej atmosferze odbywały się przesłuchania. Mieliśmy również okazję spotkać aktorkę p. Ewę Gorzelak-Dziduch, grającą w znanym serialu „M jak miłość”. O sukcesie naszej koleżanki dowiedziałyśmy się 3 czerwca. Było nam bardzo miło.
Niestety do finałowej 5 nasza uczennica się nie dostała, ale wraz z 9 innymi uczestnikami otrzymała nagrody pocieszenia. Nie brakowało jednak emocji. Organizatorzy zapewnili dużo rozrywki, m. in.: koncert zespołu ,,Buster'' oraz konkursy z wiedzy o muzyce, w których były do wygrania ciekawe nagrody. Paulina wraz ze swoją ekipą wróciła do domu zmęczona ale zadowolona.

Aleksandra Gregorczyk, Justyna Jaroch, Klaudia Stalmach i Weronika Kisiel.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB