Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Orlik Zatory na Konwiktorskiej. Paweł Zacharski trenerem U-17.

2013-06-30 10:06:10 (ost. akt: 2013-06-29 10:08:35)

Podziel się:

Akademia Piłkarska Orlik U-12 Zatory/Pniewo rozegrał w sobotę 22 czerwca, na zaproszenie Polonii Warszawa mecz sparingowy na konwiktorskiej w Warszawie

Początek spotkania w wykonaniu podopiecznych Pawła Zacharskiego był nerwowy. Nogi zawodników trochę spięte. Doprowadziło to do straty dwóch niepotrzebnych bramek. Młodzi zawodnicy otrząsnęli się. Z minuty na minutę zaczęli grać co raz lepiej. Polonia była lepsza, ale nie tak „straszna” jak sama nazwa (marka Polonii Warszawa). Piłkarze Orlika zaczęli grać swoją piłkę, prezentować swój styl gry. Efektem tego było strzelenie przez Patryka Składanka bramki kontaktowej. Od tego momentu grę na boisku prowadził zespół Orlika. Polonia w tym fragmencie nie istniała. W drugiej połowie oba zespoły stoczyły wyrównany bój o każdy centymetr boiska. Zespoły stworzyły sobie wiele dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Zawodnicy Orlika jednak nie potrafili skierować piłki do siatki Polonii. Marnowali sytuacje sam na sam. Dwa razy w takiej sytuacji były słupki czy piłka mijała dosłownie o centymetry słupek bramki Polonii. Warszawiacy byli skuteczniejsi, swoje sytuacje zamienili na bramki i wygrali. Mecz w sumie wyrównany. Brak skuteczności Orlika sprawił, że z boiska schodzili pokonani. Mecz bardzo potrzebny dla piłkarzy Pawła Zacharskiego, którzy zobaczyli, że poziomem piłkarskim nie odstają od zawodników Polonii Warszawa.
Gratulujemy Pawłowi Zacharskiemu i piłkarzom udanej rundy wiosennej w Lidze. Życzymy spokojnego, systematycznego rozwoju.
Jak się dowiedzieliśmy trener Orlika, Paweł Zacharski ma zostać w najbliższych dniach nowym trenerem zespołu Nadnarwianki U-17 Pułtusk. Będzie to nowe wyzwanie dla szkoleniowca. Zespół U-17 będzie grał w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. W Pułtusku zobaczymy ponownie Legie Warszawa czy Polonię Warszawa. Trenerowi życzymy spokojnego utrzymania zespołu w Lidze.Polonia Warszawa – AP Orlik U-12 Zatory/Pniewo 4:1 (2:1)
Bramka dla Orlika: Patryk Składanek 25 minuta

Skład AP Orlik Zatory/Pniewo: Jakub Ochędowski, Piotr Borek – Karol Gawiński, Patryk Szymczak, Miłosz Druchniak, Bartosz Kujawa, Karol Kisiel, Patryk Składanek, Przemysław Łachacki, Dawid Mróz, Kacper Druchniak, Krystian Kwiatkowski, Kacper Chmiel, Łukasz Koczara.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB