środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Szczęścia chodzą parami

2013-06-27 14:53:22 (ost. akt: 2013-06-27 14:54:08)
Akcja poszukiwawcza objęła teren autodromu od Górki po Lubajny

Akcja poszukiwawcza objęła teren autodromu od Górki po Lubajny

Autor zdjęcia: Marek Giniewicz

Podziel się:

W przeciągu niespełna tygodnia po raz drugi pułtuscy policjanci zapobiegli nieszczęściu. Wczoraj w Płusach gm. Obryte w niewiele ponad godzinę od zgłoszenia policjanci znaleźli zaginioną kobietę. Jest cała i zdrowa

Wczoraj około godziny 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej w Pułtusku otrzymał zgłoszenie o zaginięciu kobiety w miejscowości Płusy gm. Obryte. Zaniepokojony ojciec poinformował policjantów, że jego 42-letnia córka wyszła rano z domu, poszła na grzyby i nie ma z nią żadnego kontaktu. Wiedział, tylko w którym kierunku się udała. Poinformował także, że kobieta leczy się psychiatrycznie. Wraz z rodziną szukał jej przez kilka godzin, niestety bez rezultatu. Pełen obaw o życie swojej córki poprosił o pomoc Policję. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji skierowano do poszukiwań policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Po upływie niewiele ponad godzinę funkcjonariusze znaleźli błąkającą się kobietę. Straciła ona orientację, nie wiedziała gdzie się znajduje. 
42-latka nie odniosła żadnych obrażeń. Powiedziała, że nie mogła znaleźć drogi do domu, nie wiedziała gdzie jest, że po prostu szła przed siebie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów wróciła zmęczona lecz na szczęście cała i zdrowa do domu. Tam zaopiekował się nią ojciec.
Anna Balcerzak, KPP Pułtusk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB