Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Wspominają super wycieczkę

2013-06-19 13:11:25 (ost. akt: 2013-06-19 13:13:13)

Podziel się:

11 czerwca wraz z klasą II wybraliśmy się na wycieczkę do Pułtuska. Nasza wyprawę rozpoczęliśmy od odwiedzin w „Barze u niedźwiadków”.

Uczyliśmy się tutaj pod bacznym okiem p. Doroty Niedźwiedzkiej robić pizzę. Dużo radości sprawiło nam „kierowanie” ciastem, które pozwoliło nam stworzyć piękne krążki. Każdy sam mógł wybrać ulubione składniki. Zabawa była wyborna. Po upieczeniu tych naszych cudności mogliśmy spróbować efektów naszej pracy. Później odwiedziliśmy Galerię Sztuki „ 4 Strony Świata”. Tutaj oglądaliśmy lalki w strojach ludowych, ale także z różnych stron świata. Oliwi i Wiktorii najbardziej podobała się księżniczka w cudownej, białej sukni. Pełni wrażeń udaliśmy się na pułtuski rynek. Przy fontannie zjedliśmy lody. Na dziedzińcu Domu Polonii podziwialiśmy piękne róże. Uwagę wszystkich zwróciły armaty – wyglądały groźnie. Wycieczka bardzo nam się podobała. Chętnie wybierzemy się na następną, a ta zaplanowana jest na 18 czerwca. Mamy nadzieję na piękną pogodę.
Pozdrawiamy wszystkich czytelników – Wiktoria, Ola, Oliwia, Wiktoria, Sebastian, Klaudiusz, Kuba i Michał, uczniowie klasy III PSP w Pokrzywnicy

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB