Przegrany remis z Ostrovią

2013-06-15 10:09:23 (ost. akt: 2013-06-15 10:09:15)

Podziel się:

Nadnarwianka U-16 Pułtusk walcząca o awans do nowej Mazowieckiej Ligi Juniorów U-17 zremisował w 24 kolejce z Ostrovią Mazowiecką

Pułtuszczanie byli zdecydowanie lepszym zespołem od gospodarzy. To, że nie wywieźli 3 punktów z Ostrovi zawdzięczają wyłącznie swojej niefrasobliwości i skuteczności. Zaczęło się znakomicie. Niczym w meczu Polska – Mołdawia. Już w 5 minucie meczu najlepszy snajper zespołu pułtuskiego Gracjan Sokołowski uderza z za pola karnego i jest 1:0. Minutę po bardzo groźnej akcji Piotra Cywińskiego, Piotr Cichocki wychodzi sam na sam i nie strzela gola. To niestety największy mankament Piotra, skuteczność. Gdyby nie to pewnie byłby już reprezentantem Polski U-16. Znakomite sytuacje potem zmarnowali jeszcze Mateusz Krawczyk i Gracjan Sokołowski. Pułtuszczanie cały czas przeważali, gospodarze od czasu do czasu kontratakowali. Jedna z takich kontr w 20 minucie zakończyła się bramką. Zamiast co najmniej 4:0, było 1:1. Nadomiar złego pułtuszczanie od 38 minuty, po czerwonej kartce muszą grać w 10. Mimo to podopieczni Pawła Brodzkiego po przerwie byli lepszym zespołem. Niestety znowu dał o sobie znać brak skuteczności. Najlepszą sytuację zmarnowali w 48 minucie Kamil Jagielski po akcji zespołowej znalazł się na 5 metrze pola karnego Ostrovi, zamiast uderzać odgrywał do dalej ustawionego Gracjana Sokołowskiego. Niewiele brakowało, aby gospodarze zeszli w tym meczu z 3 punktami. W ostatniej minucie doliczonego czasu, gospodarze wyprowadzają bardzo groźną kontrę, wychodzą sama na sam z Władysławem Stelmachem, ale pułtuski bramkarz wychodzi obronną ręką. Pułtuszczanie na własne życzenie stracili 2 punkty z Ostrovią, które zapewniły by im awans.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecki – MOSiR Nadnarwianka Pułtusk
Bramki: Gracjan Sokołowski 5 minuta

Skład Nadnarwianki: Władysław Stelmach – Jakub Kozakiewicz, Karol Czaplicki, Kamil Jagielski, Konrad Wiśniewski – Piotr Cywiński, Mateusz Kiela (60 minuta Łukasz Deptuła), Patryk Zalewski – Piotr Cichocki (77 minut Artur Żmijewski), Gracjan Sokołowski, Mateusz Krawczyk (79 minuta Łukasz Leończuk).