Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Dostali pieniądze na wyposażenie świetlic

2013-06-13 16:04:29 (ost. akt: 2013-06-13 07:05:15)

Autor zdjęcia: UG w Kadzidle

Podziel się:

Wójt Gminy Zatory wraz ze Skarbnikiem podpisali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego umowę na realizację projektu pod nazwą „Wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowościach: Dębiny, Drwały, Cieńsza, Nowe Borsuki i Wólka Zatorska.

26 marca br. Wójt Gminy Zatory wraz ze Skarbnikiem podpisali w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego umowę na realizację projektu pod nazwą „Wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowościach: Dębiny, Drwały, Cieńsza, Nowe Borsuki i Wólka Zatorska” w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013. Przyznana pomoc zgodnie z umową wynosi 77 261,00 zł.
Celem realizacji projektu jest podniesienie jakości życia mieszkańców przez stworzenie miejsca spotkań dzieci, młodzieży i dorosłych, które umożliwi zaspokajanie potrzeb społecznych i kulturalnych oraz będzie stanowić kulturalne centrum miejscowości poprzez zakup wyposażenia i sprzętu do świetlic wiejskich w w/w miejscowościach.Projekt przewiduje wyposażenie świetlic wiejskich w Dębinach, Drwałach, Cieńszy, Nowych Borsukach i Wólce Zatorskiej w m.in. meble, sprzęt AGD, zastawę stołową. stoły do tenisa, gry planszowe. Zadanie zostanie zrealizowane do końca sierpnia 2013 roku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB