Czwartek, 27 lipca 2017. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Młode Orły rozbiły Chorzele

2013-06-03 09:17:42 (ost. akt: 2013-06-03 09:17:57)

Podziel się:

Młode Orły U-11 Nadnarwianki Pułtusk pokonały w niedzielę, 26 maja Orzyc Chorzele, aż 15:1. Grali składnymi zespołowymi akcjami.

Tradycyjnie wymieniali dużo podań, a przy tym byli bardzo skuteczni. Cały czas kontrolowali przebieg meczu. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Więcej w tym meczy grali piłkarze, którzy nie wychodzą w każdym meczu w podstawowym składzie. Nie zawiedli. Spisali się doskonale. Trenerzy wiedzą, że mogą liczyć na całą kadrę. Chociaż, jak wiemy, będą kolejne nabory do kadry Młodych Orłów. Podopieczni Paweł Brodzkiego i Mirosława Tkaczyka pokazali, że ciągle liczą się w walce o wicemistrzostwo Ligi Okręgowej Orlików.

Młode Orły U-11 Nadnarwianka Pułtusk – KS Orzyc Chorzele 15:1 (2:1, 3:0, 7:0, 3:0)

Bramki: 5 goli Dawid Wroniak (31, 34, 38, 39, 48 minucie), Igor Wielechowski 3 gole (11, 41, 43), Mateusz Stępniewski 2 gole (4, 20 minuta) Mateusz Lepert 2 gole (29, 52 minuta), 2 gole Jakub Kisiel (37, 58 minuta), Dawid Głodowski 22 minuta.

Skład Młodych Orłów: Maciej Cebula – Dominik Chmielewski, Dawid Wroniak, Jakub Kisiel, Dawid Mądrala, Igor Wielechowski, Mateusz Stępniewski, Mateusz Lepert, Damian Rakowski, Dawid Głodowski.