Piątek, 21 lipca 2017. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Wygrana młodzików w strugach deszczu

2013-05-28 15:33:10 (ost. akt: 2013-05-28 15:33:49)

Podziel się:

MOSiR Nadnarwianka U-13 Pułtusk, w piątek 24 maja podejmowała w strugach deszczu WKS Mystkówiec. Przewaga pułtuszczan w tym meczu była dość duża.

Goście podjęli, w tych trudnych warunkach pogodowych walkę. Starali się od czasu do czasu po błędach indywidualnych gospodarzy kontratakować, ale większego zagrożenia pod bramką pułtuską nie stworzyli. Jak już był jakaś groźna akcja, to na posterunku był Szymon Boligłowa. Podopieczni Artura Salamona przeważali na boisku. Mieli w samej pierwszej połowie kilka doskonałych sytuacji do strzelenia bramki. Niestety żadna nie została zakończona golem. Druga połowa meczu zaczęła się dla pułtuszczan dobrze. W 34 minucie (gra się 2x30 minut) akcja zespołowa, podanie do Jakuba Godlewskiego i ten wychodzi sam na sam. Strzał i piłka wpada do siatki. Jest 1:0. Trudna murawa dawała się we znaki obu zespołom. Gra toczyła się przeważnie w środkowej strefie boiska. Najgroźniejszą sytuację goście stworzyli w 38 minucie. Rzut wolny z prawej strony boiska, blisko pola karnego. Dobra wysoka piłka w pole karne, strzał, ale Szymon Boligłowa broni ze spokojem, niczym rutyniarz. Walka i zaangażowanie zawodników na boisku wymaga dużych braw. Trzeba naprawdę kochać piłkę nożną, aby wyjść i dać z siebie wszystko, przy takim deszczu. Pułtuszczanie po 15 kolejkach zajmują w Okręgowej Lidze Młodzików 3 miejsce, z dorobkiem 24 punktów.

Nadnarwianka U-13 Pułtusk – WKS Mystkówiec 1:0 (0:0)
Bramki dla pułtuszczan: Jakub Godlewski 34 minuta

Skład Nadnarwianki: Szymon Boligłowa, Przemysław Kaczorek – Dawid Sokołowski, Kacper Kuchta, Dawid Miłoszewski, Daniel Gierek, Jakub Godlewski, Hubert Młynarczyk, Jakub Wielgolewski, Dawid Siemoniak, Norbert Paś.