Poniedziałek, 21 sierpnia 2017. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Wygrana Zator w Łomiankach

2013-05-28 13:57:28 (ost. akt: 2013-05-28 14:00:00)

Podziel się:

Piłkarze Akademii Piłkarskiej Orlik U-12 Zatory/Pniewo grającą w Mazowieckiej Lidze Młodzików pokonała w niedzielę, 26 maja na wyjeździe faworyta tego meczu, KS Łomianki.

Do 15 minuty na boisku przeważali gospodarze. Mimo to w 10 minucie meczu zespół z Zator obejmuje prowadzenie. Minutę później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Bardzo dobrą zmianę dał wprowadzony na boisko Bartosz Kujawa, który w 18 minucie podwyższa na 2:1 dla zespołu z Zator. Goście zaczęli dominować na boisku. Efektem tego była trzecia bramka, w wykonaniu Karola Kisiela. Po przerwie piłkarze z Zator przeważali. Stwarzali sobie sytuacje bramkowe, ale piłka do siatki nie wpadła. Dużo nerwowości wprowadziła stracona bramka na 4 minuty przed końcem meczu przez Zatory. Goście jednak nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. Bardo dobrą partię tego dnia rozegrał Krystian Kwiatkowski, który brylował na prawej stronie. Podopieczni Pawła Zacharskiego są rewelacją rundy wiosennej. Idą jak burza. Dotychczas przegrali tylko jeden mecz.

KS Łomianki - AP ORLIK Zatory Pniewo 2 : 3 (1:3)

Bramki dla AP Orlik: Patryk Składanek 10 minuta, Bartosz Kujawa 18 minuta, Karol Kisiel 25 minuta

Skład AP Orlik Zatory/Pniewo: Jakub Ochędowski, Piotr Borek – Patryk Szymczak, Miłosz Druchniak, Bartosz Kujawa, Karol Kisiel, Patryk Składanek, Hubert Jończyk, Przemysław Łachacki, Mateusz Górecki, Dawid Mróz, Kacper Druchniak, Krystian Kwiatkowski, Dawid Kałek, Kacper Chmiel.