Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Przegląd gminnych dróg w Pułtusku

2013-05-24 17:11:17 (ost. akt: 2013-05-24 17:12:16)

Podziel się:

Przewodniczący Komisji Polityki Regionalnej, Adam Prewęcki zwołał na środę, 22 maja, objazdowe posiedzenie Komisji. Objazd dotyczył przeglądu dróg gminnych i rowów melioracyjnych.

Zaproszenie zostało wystosowane do wszystkich Radnych i mediów. Nie zabrakło w przeglądzie dróg Kuriera Pułtuskiego. Radnych było „aż” pięciu: Franciszek Piórek, Edward Łaszczych, Tadeusz Ochtabiński, Andrzej Mitkowski, Adam Prewęcki. Objazdową kolumnę trzech samochodów otwierał Zastępca Burmistrza Zenon Kowalewski. W przeglądzie dróg uczestniczył również Radny powiatowy Jerzy Wal.
Niektóre drogi gminne są w fatalnym stanie, jak w Płocochowie, Lipnikach Nowych czy pułtuskie ulice 17 stycznia, Osiedla Nowaka, Romana Traugutta, Przemiarowska i wiele ulic na Rybitwi. Inne jak Brzoskwiniowa czy Wiśniowa są w stanie świetnym. Radni oglądali wykonanie mostku w Kacicach przez Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Poprzedni mostek został sknocony przez inną firmę.
Mamy nadzieję, że taki przegląd dróg powiatowych w Pułtusku też zostanie wykonany, a media zostaną o tym poinformowane. Bo na dziś, trudno znaleźć na stronie internetowej informacje o Komisjach.
Pozostaje pytanie co z przeglądem dróg wojewódzkich znajdujących się na terenie Pułtuska, co z Aleja Wojska Polskiego i praktycznie nieprzejezdnym jednym pasem od Zambetu do skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia. Może w naszym mieście nie ma Radnego wojewódzkiego i partii politycznych.
Będziemy się przyglądać pieniądzom przeznaczanym na drogi i ich wykonaniu.
Proponujemy, aby Państwo tu na naszym forum wskazywali ulice, które Państwa zdaniem powinny być wyremontowane w pierwszej kolejności. Zwrócimy się z tym do Burmistrza czy Starosty i Radnych, co zamierzają z tym robić.
Zobaczymy co wyniknie z przeglądu dróg?

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pułtuszczak #1099197 | 83.24.*.* 30 maj 2013 12:36

  Zenek Kowalewski to prawdziwy znawca budowy dróg , tyle pracował w budownictwie , że zęby na tym zjadł.Człowiek oderwany od lekcji w-f nagle pokazuje wszystkim jak powinna wyglądać droga , pewno był w delegacji na koszt podatnika w jednym z bliźniaczych miast i się naumiał. A tymczasem robi z siebie pajaca za nasze pieniądze i gestykuluje jak koreański przywódca , no co łon takiego pokazuje ? Już wiem ! Jak się pier.........nie w asfalt fiłką lekarską pod odpowiednim kątem, ot tak...ciach , to się droga wyrówna bez picu i g....a

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. obserwator #1098368 | 5.226.*.* 29 maj 2013 13:24

  młody radny Prewęcki jest nie wygodny dla burmistrza i zatępcy, mówi prawdę że jest źle, władze chciałby aby mówił inaczej...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. o'yes #1095826 | 91.235.*.* 26 maj 2013 16:21

  Wuefista Zenon spowoduje naprawę dróg, ale w chyba w Albanii. Pic na wodę - Prewęc świruje, że coś robi...

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. pultuszczak #1095096 | 109.243.*.* 25 maj 2013 14:58

  Jedyną gazeta w Pultusku która jest bezstronna. Bo gazeta powiatową i tygodnik pultuski tak liza dupe burmistrzowi i spzp czyli ukryte pis ze aż żygać się chce!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz