Sobota, 16 grudnia 2017. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

AP Orlik Zatory wygrała z Hutnikiem, a przegrał z Marcovią

2013-05-24 17:07:56 (ost. akt: 2013-05-24 17:09:41)

Podziel się:

Niedzielnego popołudnia Akademia Piłkarska Orlik Zatory/Pniewo (U-12 rocznik 2001) grająca w Mazowieckiej Lidze Młodzików gr. I, gościła na swoim boisku lidera MTS Marcovię.

Niestety zawodnicy Akademii przegrali 1:4. Mecz pełen walki. Gospodarze próbowali nawiązać równorzędną walkę i starali się doprowadzić do niespodzianki. Podopieczni Pawła Zacharskiego stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Niestety wykorzystali tylko jedną. Bramkę dla gospodarzy strzelił w 60 minucie najmłodszy na boisku, Kacper Druchniak.

Skład AP Orlik Zatory/Pniewo: Jakub Ochędowski, Piotr Borek – Patryk Szymczak, Bartosz Kujawa, Przemysław Łachacki, Kacper Chmiel, Karol Kisiel, Karol Gawiński, Łukasz Koczara, Miłosz Druchniak, Dawid Mróz, Mateusz Górecki, Krystian Kwiatkowski, Kacper Druchniak, Piotr Kucharczyk.

W przedostatniej kolejce Akademia Piłkarska Orlik Zatory/Pniewo pokonały w poniedziałek 13 maja na własnym boisku renomowany zespół Hutnika Warszawa 3:1 (1:0). Bramki dla zespołu gospodarzy strzelili Karol Kisiel w 5 minucie, Przemysław Łachacki w 48 minucie i Kacper Druchniak w 60 minucie.

Skład AP Orlik Zatory/Pniewo: Jakub Ochędowski, Piotr Borek – Karol Gawiński, Patryk Szymczak, Miłosz Druchniak, Bartosz Kujawa, Karol Kisiel, Patryk Składanek, Hubert Jończyk, Przemysław Łachacki, Mateusz Górecki, Dawid Mróz, Kacper Druchniak, Krystian Kwiatkowski.