Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Młode Orły wygrały turniej w Płońsku

2013-05-24 12:27:12 (ost. akt: 2013-05-24 12:27:32)

Podziel się:

Młode Orły Nadnarwianki U-10 Pułtusk (rocznik 2003) wygrały I fazę ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion” organizowanego w środę 22 maja w Płońsku.

W turnieju wystartowało osiem zespołów. Mecze toczyły się najpierw w grupach, potem dwa najlepsze awansowały z każdej grupy do półfinałów, a następnie finał. Nasi piłkarze rozegrali w turnieju 5 meczy (każdy mecz 2x10 minut), strzelili aż 33 bramki!. Pułtuszczanie nie dali najmniejszych szans na awans do II fazy rozgrywek swoim konkurentom z innych klubów.
Wygrali turniej pewnie i zdecydowanie. W fazie grupowej nasi zawodnicy pokonali najpierw Orlęta Baboszewo 6:1, potem pokonali Błękitnych Raciąż aż 11:1 oraz przegrali z PAF Płońsk 1:2. W półfinałach trafili na drugi zespół PAF Płońsk i wygrali 9:1. W finale zagrali z pierwszym zespołem Płońskiej Akademii Futbolu. Nie dali gospodarzom turnieju najmniejszych szans. Wygrali zdecydowanie i pewnie 6:1, prowadząc już do przerwy 5:1.

Młode Orły Nadnarwianki – Orlęta Baboszewo 6:1 (2:1)
Bramki dla Młodych Orłów: Mateusz Stępniewski 2 gole (14, 15 minuta), Dawid Kałek 2 gole (19, 20 minuta), Piotr Sonnenberg 3 minuta, Kacper Druchniak 7 minuta.

Młode Orły Nadnarwianki – Błękitni Raciąż 11:1 (4:0)
Bramki dla Młodych Orłów: Piotr Sonnenberg 3 gole (4, 11, 12 minuta), Kacper Druchniak 2 gole (7, 9 minuta), Dawid Mądrala 2 gole (17, 18 minuta), Mateusz Lepert 2 gole (14, 17 minuta), Mateusz Stępniewski 2 gole (6, 14 minuta).

Młode Orły Nadnarwianki – Płońska Akademia Futbolu I 1:2 (0:1)
Bramki dla Młodych Orłów: Dawid Kałek 11 minuta

Młode Orły Nadnarwianki – Płońska Akademia Futbolu II 9:1 (5:1)
Bramki dla Młodych Orłów: Dawid Kałek 3 gole (7, 9, 10 minuta), Piotr Sonnenberg 2 gole (12, 15 minuta), Mateusz Lepert 5 minuta, Kacper Druchniak 14 minuta, Dawid Mądrala 15 minuta oraz samobójcza w 8 minucie.

Bramki dla Młodych Orłów: Dawid Kałek 2 gole (2, 5 minuta), Mateusz Stępniewski 2 gole (7, 9 minuta), Dawid Wroniak 7 minuta, Kacper Druchniak 17 minuta.

Skład Młodych Orłów U-10 Pułtusk: Maciej Cebula – Dawid Głodowski, Dawid Wroniak, Mateusz Lepert, Mateusz Stepniewski, Piotr Sonnenberg, Dawid Kałek, Damian Rakowski, Kacper Druchniak, Dawid Mądrala.